94 a. kantoor gemeentewerken b. gemeentereiniging c. gemeentelanderijen d. controle belastingen 3. bet gebouw naast het gemeentehuis waarvan 2 lokalen in gebruik bij den Keuringsdienst voor waren en 3 lokalen in gebruik bij den Vrij willigen Landstorm en Motordienst in Overijssel en Midden-Veluwe. 4. de woning van den concierge van het gemeentehuis 5. liet gebouw aan het Kerkhof, bevattende de militie zaal, tevens lokaal voor publieke verkoopingen en verpachtingen, het consultatielokaal van den gemeen te-geneesheer en de woning van den tweeden bode 6. de Boterhal met bijbehoorend waaggebouw 7. de Vischmarkt 8. het Keuringsgebouw aan het Hagepoortplein 9. de arbeidsbeurs aan de Kolenstraat 10. het bureau van politie aan de Groenmarkt; 11. de veemarkt aan de havenstraat; 12. het Wijnhuis, waarin beneden het bureau van de Rijks-Telephoon, de andere lokalen bestemd voor de Graafschapsche Oudheidskamer 13. de waag onder den Wijnhuistoren; 14. het politieposthuis in de Hoven; 15. het politieposthuis aan den Deventerweg 16. dezeven bergplaatsen voor brandbluschmiddelen als: a. Hoofdpost aan den Paardenwal, met bijbehoo- rende paardenstal b een in de Hoven c. een aan de Nieuwstad d. een aan het Broederenkerkplein 95 e. een aan de Havenstraat f. een aan den Graaf-Ottosingel g. een aan de Raadhuissteeg, terwijl bovendien luifels tot berging van brandladders of haken aanwezig zijn aan den Weg naar Laren, aan de Lijnbaanstraat en aan de Noorderhaven 17. de bergplaats voor petroleum op het Hoornwerk; 18. de stadstimmerwinkel en het magazijn met woning op het Kerkhof 19. de bergplaatsen en de grint- en basaltbakken aan den Houtwal 20. de bergloods in den Weezenhof 21. de bergplaats aan den Vliegendijk 22. de bergplaats voor den benzinemotor aan den Graaf-Ottosingel 23. de lokalen in gebruik bij de naai- en breischool aan den Paardenwal 24. de bergplaats voor de brancard en voor materialen voor den ontsmettingsdienst aan de Rosmolensteeg; 25. de éénkamerwoning aan de Rosmolensteeg, bestemd voor huisvesting van die gezinnen, die tengevolge van te houden ontsmettingen, tijdelijk hunne woning moeten verlaten 26. 19 urinoirs; 27. 19 watertrappen en spoelingen 28. de ruïne over de Berkel 29. de publicatieborden 30. twee openbare privaten 31. het gebouw op de Begraafplaats, waarin schijn- kanier en wachtkamer voor het publiek en woning voor den opzichter

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1921 | | pagina 48