Bijlage S. 16 Naam van den verzoeker. Omschrijving. A. Welmers. Bouwen schuurtje op perceel Buitensingel 50. R. J. J. Wintersho- Bouwen keetwoning. ven. W. Wittkampf. Maken autogarage op perceel Nieuwstad 59 N V. Boekbinderij, Vergrooting werkplaats op perceel v/h Firma C. H. F. Kuiperstraat 12. Wöhrmann&Zonen. H. Wullink. Bouwen woning met schuurtje op een perceel a/d Akkerstraat. E. Zwiers. Plaatsen electr. draaikraan op perceel Hoornwerk 1. Inrichtingen Hinderwet. Johan de Beus. Uitbreiding stoelenfabriek, Vaalt straat 10. Gebrs. J. J. en G. Plaatsing electromotor 3 P.K. Booij. in perceel Laarstraat 22a. Firma H. D. Burgers. Uitbreiding papierfabriek, Coe- nensparkstraat. N.V.Van Dithuizen's Oprichting cementwarenfabriek bouwmaterialenhan- Zuiderhaven. del. Firma L. L. Dullaert Inrichting patronenbergplaats in en Co. perceel Spittaalstraat. Bijlage S. 17 Naam van den verzoeker. Omschrijving. H. A. A. van Elk. Geldersclie Papier- Mii v/h E. O. Vol- kersz. L. Hardonk. Van Heel's Galape- triel Mü te Naarden. „Hollandia" Zilver smederij. N.V. Jachthaven en „Werf." W. J. Jolink. Kon. Zutph. Stoom- zeepfabriek v/h Al- bers en Vergeer. Plaatsing 3 electromotoren, resp. I1/2l 2Va en 6 P.K., in graanpakhuis Havenstraat 29 en 29a. Oprichting papierfabriek met plaatsing 3 electromotoren, resp. 3, 5 en 2L/a P K., in perceelen Waterstraat 35 en 37. Emailleerinrichting en herstel plaats van rijwielen en motorrij wielen met plaatsing van een veld smidse en 2 moffelovens in perceel Donkeresteeg 49. Inrichting, waar door mengen, kneden en persen van gedroogde eiwitstoffen galapetriet wordt ver kregen, perc. Hoornwerk 31 en 32. Plaatsing electromotor 35 P.K., perceel Hagepoortplein 11 en 13. Oprichting scheepstimmerwerf met plaatsing electromotor 6 P.K., Hoornwerk. Uitbreiding bakkerij Lange Hof straat 23. Verplaatsing vetzuurkuipen, per ceel Marschweg 1.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1921 | | pagina 305