J Bijlage S. 14 Naam van den verzoeker. Omschrijving. ijzer Mü, v/h Van Waning Co., Rot terdam. D. J. Lansink. H. van der Linden. J. van der Linde. G. L. Maaldrink. H. Manden. W. A. Meijerink. J. B. Nakken. Nationale Bankver- eeniging Utrecht. G. J. Noteboom. J. Nijkamp. H. Nijland. Firma H. J. Reesink Co. J. Remmelink. G. en W. Riethorst. Bouwen schuur op perceel Weg naar Voorst 72. Bouwen schuur op perceel Spit taalstraat 97. Bouwen woon- en winkelhuis Nieuwstad 52. Verbouwing perceel Deventer- weg 28. Verbouwing perceel Oudewed 5. Veranderen bakkerij Oudewand 45 in een woon- en slaapkamer. Wijzigen perceel Nieuwstad 99. Verbouwing perceel Markt 70 en herbouwing van het aangren zende perceel. Verbouwing perceel Polsbroek 57. Verbouwing perceel Beukerstr. 29. Verbouwing perceel Kruisstr. 23ö. Bouwen magazijn op perceel Havenstraat. Wijzigen van de perceelen Groen- steeg 51, 55 en 57. Bouwen 2 woningen a/d Weg naar Voorst. Naam van den Omschrijving. verzoeker. J. Rouwenhorst. Verbouwing perceel Berkels. 86. H. J. Sabel. Maken slaapkamer op zolder van perceel Larensche weg 62. G. Schut. Wijzigen woning en bouwen loods op perceel Graaf Otto- Singel 95. Staat der Nederlan Verbouwing perceel Lunettestr. 1, den. (Strafgevangenis). J. Stegeman. Bouwen houtschuur op het Hoorn werk. C. G. Sterkenburg. Bouwen woning op den Hazen- kamp. Mr. C. E. Stolk. Verbouwing perceel Coehoorn- singel 26. A. Stijntjes. Veranderen perceelen Groensteeg 20 en 22. N.V. „de Theebus." Gedeeltelijke vernieuwing per ceel Korte Hofstraat 7. Vereeniging tot be Verbouwing school Armenhage 5. vordering van Chr. Onderwijs. Vereeniging tot Verbouwing perceel IJsselkade 4. stichting en instand houding van een Chr. Lyseum. W. Vermeulen. Verbouwing perceel Barlheze 60. Bijlage S. 15 i

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1921 | | pagina 304