Bijlage S. 12 Door Burgemeester en Wethouders werden in handen van den Brandraad om advies gesteld de volgende verzoekschriften ingevolge Bouwverordening en Hin derwet Naam van den verzoeker. Omschrijving. Bouw- en woningtoezicht. Amsterdamsche Verbouwing perceelen Beuker Bank, Amsterdam. straat 54 en 56. J. Benninkhuizen. Verbouwing perceel Roodetoren- straat 3. D. Bessem. Bouwen 3 woningen a/d Laren- sclie weg. Th. Boekhout. Bouwen paardenstal met wagen- loods op den Houtwal. Bouwvereeniging Bouwen 40 woningen aan den „Chr. Nat. Werk Buitensingel. mansbond en Patri monium". Dezelfde. Bouwen 28 woningen aan den Larensche weg. Bouwvereeniging Bouwen 31 woningen aan den „de Woning". Marschweg. Gebr. Brouwer. Ontheffing politie-verordening plaatsen zaadberg Weg n. Voorst. W. van Brouwers Bouwen schuurtje op perceel haven. Groensteeg. E F.J. van Bruggen. Gedeeltelijke vernieuwing per ceel Halterstraat 23. Bijlage S. 13 Naam van den verzoeker. Omschrijving. G. H. Burgers. Cöop. Vereeniging „Fruit-, groenten- en bloemenveiling". J. W. Derks. J H. ten Elze. G. Fifis. Wed. J. A. Garve- link. Geld. Vereeniging voor Kunstnijver heid. J. A. M. Hackman. P. Hekking. Firma G. Kamphuis en Zn. G. J. Kerkziek. G. A. v. d. Klip. Kon. Rolt. Beton- p er- Gedeeltelijke vernieuwing ceel Akkerstraat 2. Vernieuwen en vergrooten pak huis Havenstraat 43. Wijzigen perceel Lunettestr. 20. Bouwen van een woonhuis a/d Tadama-singel. Verbouwing perceel Nieuwst. 24. pakhuis Halvemaan straat 21 tot woning. Verzoek om ontheffing van de verplichting tot het op den zolder van hare inrichting (Vischpoortpl.) hebben van een brandkraan met 15 M. brandslang en een straalpijp. Bouwen woon- en winkelhuis a/d Turfstraat. Maken woning op eene verdie ping van perceel Beukerstraat 67. Bouwen schilderswerkplaats aan de Hcmonystraat. Verbouwing perceel Lunette- straat 18. Bouwen 2 woningen a/d He- monystraat. Bewonen houten gebouw.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1921 | | pagina 303