Bijlage Q. 2 Bij de Volksconcerten doet zich liet gemis van een goede Muziektent steeds meer gevoelen. Het geven van goed-gespcelde concerten wordt daardoor toch vrijwel onmogelijk. Moge daarom de Raad in 1922 tot den bouw eener nieuwe Muziektent besluiten, op dat in het seizoen van 1923 voorgemeld euvel weg genomen zij. Behalve dat er door het bedanken van den heer L. van Veen op het einde des jaars een vacature was, bleef de Vereeniging overigens, wat haar leden betreft, in samenstelling dezelfde als die van het voor afgaande verslagjaar. De samenwerking tusschen de Vereeniging, den Directeur en het Corps was ook in 1921 goed te noemen. ZUTPHEN, Januari 1922. Voor de Vereeniging tot beheer van een Muziekkorps, O. W. VAN LAAR, Secretaris. Aan den Raad der Gemeente ZUTPHEN. Bijlage R. VERSLAG van den KEURINGSDIENST dei- Gemeente Zutphen, over het jaar 1921. Keuring van vee, vleesch en visch. Personeel. 1 Januari 1921 werd J. Rengs van tijdelijk- tot definitief hulpkeurmeester benoemd. Helaas kort was de vreugde, die deze benoeming hem bracht. Na eene ongesteldheid van eenige dagen overleed hij den 22sten September. 1 December werd in de vacature voorzien door de benoeming van R. van D ij k te Wolvega. Verordeningen. De verordeningen bleven nog steeds met het oog op de in te voeren rijkswet op de vleeschkeuring ongewijzigd. De vleeschwinkels en slachtplaatsen werden geregeld nagezien en gaven geen reden tot aanmerking; toch zullen vele van deze belangrijke veranderingen moeten ondergaan, willen zij voldoen aan de in te voeren rijkswet. Vier aanvragen voor vergunning tot slachten en den verkoop van vleesch kwamen in, waarvan twee konden worden toegestaan en twee moesten worden geweigerd, daar de inrich tingen niet voldeden aan de eischen hiervoor gesteld. In twee winkels werd bevroren vleesch verkocht; de

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1921 | | pagina 292