Bijlage L 32 voor een 5 liclitsmeter f 0,30 per maand voor een 10 lichtsmeier f 0,40 per maand voor een 20 lichlsmeter f 0,50 per maand voor een grooteren meter f 0,60 per maand. doch zal in geen geval minder bedragen dan voor huur aan de verbruikers in de gemeente Zutphen in rekening wordt gebracht. Art. 6. Het aanschaffen en plaatsen van lantaarnpalen, arnien en lantaarns, het onderhouden van deze inrichtingen, benevens het wegnemen of verwisselen van onderdeden geschiedt uitsluitend door de gemeente Zutphen voor rekening van de gemeente Warnsveld. Art. 7. Voor vergoeding van kosten van gasverbruik, aan steken en blusschen, schoonhouden en onderhoud der lantaarns, betaalt de gemeente Warnsveld aan de ge meente Zutphen a. voor gasverbruik: de berekende hoeveelheid gas; deze wordt verkregen door het totaal aantal brand- uren der lantaarns te vermenigvuldigen met 140, gevende dit getal aan het aantal Liters gas, dat per uur brandens door een staand gloeilicht wordt verbruikt, benevens het verbruik der aansteekvlam- metjes berekend tegen 10 Liter per uur brandens. De zoo verkregen hoeveelheid gas wordt berekend Bijlage L. 33 tegen een gasprijs één cent hooger dan den in artikel 3 bedoelden grondprijs. De verrekening hiervan geschiedt maandelijks. b. voor onderhoud en bediening: de door de gemeente Zutphen tegen zelfkostenden prijs in rekening te brengen materialen, terwijl het loon voor het be dienend personeel in rekening wordt gebracht met eene verhooging voor ziekengeld, vacantiegeld, pensioensbijdragen, enz. Deze verhooging wordt voorloopig vastgesteld op 20 pCt. van het loon en aan het einde van het jaar verrekend overeenkomstig het juiste percentage. Art. 8. Voorzoover door bovenstaande bepalingen daarin geen verandering wordt gebracht, zijn ook voor de gasverbruikers te Warnsveld bindend de voorwaar den voor de levering van gas over gewone meters door de gasfabriek der gemeente Zutphen (Oemeente- tebladen Nos. 202 van 1912, 9 van 1914, 50 van 1917 en 23 van 1918) en de voorwaarden voor de levering van gas over de muntgasmeters (Gemeentebladen Nos. 7 van 1914, 51 van 1917, 24 van 1918 en 5 van 1919) en zooals die later eventueel gewijzigd mochten worden. Art. 9. Deze overeenkomst treedt in werking voor zoover betreft artikelen 3 en 5 bij de opname van de meters

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1921 | | pagina 221