O Bijlage L. 30 meen(e Zulplieii gelegd ingevolge de overeenkomst tusschen beide gemeenten gesloten, d.d. 14 Augustus/ 5 September 1903 en de nadere overeenkomst tot uit breiding van het gasbuizennet in Warnsveld, vastgesteld bij Raadsbesluit van Zutphen d.d. 10 April 1916. Mocht later door de gemeente Warnsveld nadere uitbreiding van dit buizennet verlangd worden, dan treedt zij daarover met de gemeente Zutphen in onder handeling. Art. 2. De gemeente Zutphen verbindt zich de buisleidingen in artikel 1 genoemd voor hare rekening in goeden staat te onderhouden. De gemeente Warnsveld verbindt zich toe te laten dat aan die buisleidingen in de aan de gemeente Warns veld toebehoorende wegen gelegd, alle noodige werk zaamheden door de gemeente Zutphen worden verricht, terwijl opbreken van hoofdleidingen uit die gemeente wegen slechts plaats kan vinden na wederzijds goed vinden. Art. 3. De grondprijs van het gas wordt vastgesteld door den Raad der gemeente Zutphen en is gebaseerd op den berekenden kostprijs van het gas tot op een cent naar boven afgerond, vermeerderd niet een winstmarge van 2 cent per kub. M. Zoolang de in een jaar verbruikte hoeveelheid gas, Bijlage L. 31 als zoodanig aangewezen door al de meters, buiten en behalve de berekende hoeveelheid gebruikt door de straatverlichting 50000 kub. M. niet overschrijdt, is de prijs voor de kub M. 2 cent hooger, van 50001 tot 70000 kub M. U/2 cent en daarboven 1 cent per kub M. hooger dan den door den Raad van Zutphen vastgestelden grondprijs. F.ene verlaging of verhooging van den prijs, krachtens de vorige zinsnede treedt in werking het jaar, volgende op dat, waarin de vereischte hoeveelheid wordt over schreden of niet bereikt. De bovenbedoelde grondprijs kan, in verband met de wijziging van den kostprijs, ook in den loop van het jaar worden gewijzigd. Voor muntgas is de prijs 1 cent hooger dan voor gas over den gewonen meter. Art. 4. Als jaarlijksch verbruik wordt aangenomen het ver bruik tusschen de eerste opneming in Januari en de eerste opneming in Januari daarop volgende. Art. 5. Voor de gewone meters is de huur verschuldigd, die elke maand met de inning van het verschuldigde voor gas wordt geincasseerd. De huur bedraagt voor een 3 lichtsmeter f 0,20 per maand

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1921 | | pagina 220