Bijlage E. 8 borden verkregen. Door onvoldoende grootte van sommige lokalen kan daarin geen kast geplaatst worden voor leermiddelen, wat we! noodig blijkt. Vervolgens worden de hieronder genoemde opnier- kingen gemaakt en wenschen geuit door de Hoofden van de scholen. In sommige lokalen van school G moeten de on doelmatige banken door betere vervangen worden. Dit is reeds eerder gevraagd. En in klasse 5B zijn de banken beslist te klein. De leermiddelen voor natuurkunde moeten worden uitgebreid. In een paar lokalen van school H is het gewenscht dat de banken geverfd worden evenals enkele andere artikelen. Voor de Chr. school voor U. L. O. bestaat het voornemen verschillende nieuwe meubelen en leer middelen aan te schaffen. In de Chr. school voor L. O. worden voor enkele lokalen nieuwe banken verlangd en eischcn de leermiddelen aanvulling en vernieuwing. Ook voor de R. K. Jongensschool worden voor 4 lokalen nieuwe banken verlangd, terwijl de staat van de overige borden en banken niet schitterend genoemd wordt. In de andere scholen kan het meubilair in 't algemeen goed genoemd worden en zijn dè leermiddelen in voldoende mate aanwezig en in orde. Schoolvergaderingen. Deze werden gehouden aan school A/B/C 5, D 3, E 3, F 5, O 5, I I I 3 maal. De Chr. school voor Bijlage E. 9 U. L. O. 2. De Chr. school voor L. O. 3. De R. K. Jongens school geen en ook aan de R. K. Meisjes school geen. Ouderavonden. Voor het eerst zijn in het afgeloopen jaar ouder avonden belegd. Aan school E werd de eerste ge houden op 14 Februari waar 29 vaders aanwezig waren. Besloten werd daar, dat de oudercommissie uit 5 personen zou bestaan. Ook aan school G werd op 14 Februari de eerste ouderavond gehouden, maar tot heden heeft de com missie niets van zich laten hooren. Van andere Hoofden is over deze avonden of com missie niets opgemerkt. Personeel Op 1 Januari 1922 bestond het personeel der ver schillende scholen uit School AjBjC. Hoofd van Toledo, J. K.Ha., Fr., Flgd., Eng., V. en O. Onderwijzers Sauter, H. A.Ha., Fr., Flgd., Eng., V. en O. Meijer, W.Ha., Fr., Hgd., Wisk.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1921 | | pagina 173