Bijlage B. 16 HOOFDSTUK VI. Scholen, fabrieken en werkplaatsen. a. Scholen. Er werden geen scholen door de Commissie bezocht. b. Fabrieken en werkplaatsen. Door Burgemeester en Wethouders werd dit jaar aan de Commissie kennis gegeven, van 37 bij hen ingekomen verzoekschriften, naar aanleiding van artikel 1 der Hinderwet. Deze verzoekschriften betroffen 1. Het plaatsen van een electromotor tot het drijven van een hijschkraan, Hoornwerk No. 1. 2. Het oprichten van een kleefstoffenfabriek met elec tromotor, Zevennoteboomenstraat No. 4. 3. Het plaatsen van een electromotor tot het drijven van een zetmachine en het plaatsen van een electromotor voor het drijven van een pers, in de drukkerij Groen markt No. 19 en Heukerstraat No. 5. 4 Het plaatsen van een luchtketel met compoundlucht- compressor, gedreven door een electromotor en het plaatsen van een draaistroommotor voor het aandrijven van een mengmolen met tusschendrijfwerk, in eene fabriek op een perceel van het Coenenspark 5. Het uitbreiden eener stoelenfabriek door het plaatsen van een boor- en draaimachine, Vaaltstraat No. 10. 6. Het vervangen van een gasmotor door een electro motor in de wagenmakerij, Bornhovestraat No. 47. 7. Het vervangen van een stoommachine door een draaistroommotor in de gasfabriek. Bijlage B. 17 8. Het plaatsen van een electromotor voor het drijven van een walsmachine, in de zilversmederij Hagepoortplein No. 11 en 13. 9. Het verleenen eener vergunning, in de plaats der voorloopige, voor de galapetrietfabriek, Hoornwerk No. 31 en 32. 10. Het oprichten van een kleefstoffenfabriek met elec- trische beweegkracht, Oudewand No. 29. 11. Het plaatsen van een electromotor voor uitbreiding eener kleefstoffenfabriek, Hoornwerk No. 24. 12. Het vervangen van den gasmotor door electrische beweegkracht in het graanpakhuis, Havenstraat No. 29 en 29a. 13. Het oprichten van een cementwarenfabriek met electrische beweegkracht, op het Hoornwerk. 14. Het plaatsen van een electromotor tot uitbreiding eener houtzagerij op het Hoornwerk. 15. Het oprichten van een koelhuis voor zuivelproducten in het perceel Havenstraat en Parkstraat. 16. Het plaatsen van een electromotor tot uitbreiding eener rijtuigfabriek, Spittaalstraat No. 28. 17. Het oprichten van een bewaarplaats van benzine, Sprongstraat No. 3. 18. Het oprichten van een werkplaats tot monteeren van zuivelwerktuigen met electrische beweegkracht, Marsch- poortstraat No. 3. 19. Het oprichten van een ververij, Warnsveldsche weg No. 1. 20. Het weder in werking brengen eener bakkerij mét electrische beweegkracht, Nieuwstad No. 52. 21. Het uitbreiden eener papierfabriek, Coenenspark- straat.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1921 | | pagina 117