Bijlage A. 2 steld nopens behoorlijke bewoning; zuivering van onge dierte, afscheiding van slaapplaatsen en overbevolking. Kwam niet voor. 5. Toepassing van art. 8 der Woningwet. Kwam niet voor. HOOFDSTUK II. Verbetering van Woningen Overbevolking. 6. Toepassing van art. 15 der Woningwet. Kwam niet voor. 7. Toepassing van art. 19 der Woningwet. Kwam niet voor. 8. Aanschrijvingen tot verbetering van woningen, met opgave van het aantal aanschrijvingen en van het aantal gevallen, waarin de bevolking ingevolge de aan schrijving werd gestaakt. Kwam niet voor. 9. Aanschrijvingen ter zake van overbevolking. Kwam niet voor. 10. Toepassing van art. 20, le lid, der Woningwet. Kwam niet voor. HOOFDSTUK III. Onbewoonbaarverklaring, ontruiming, sluiting en afbraak. 11. Onbewoonbaarverklaring ingevolge art. 21, le Bijlage A. 3 lid, der Woningwet, met opgave van het aantal onbe woonbaar verklaarde woningen. Kwam niet voor. 12. Onbewoonbaarverklaring ingevolge art. 21, 2e lid, der Woningwet. Kwam niet voor. 13. Toepassing van art. 21, 4e lid, a, b en c, der Woningwet. Kwam niet voor. 14. Ontruiming en sluiting van onbewoonbaar ver klaarde woningen, met opgave van het aantal gevallen. Kwam niet voor. 15. Toepassing van art. 25 der Woningwet. Kwam niet voor. 16. Toepassing van art. 28 der Woningwet. Kwam niet voor. HOOFDSTUK IV. Onteigening. 17. Onteigening volgens art. 77 der Onteigeningswet, onderscheiden naar gelang art. 77, le, 2e, 3e of 4e lid is toegepast; met vermelding, of de onteigening geschiedde ten name der gemeente of van vereenigingen, vennootschappen of stichtingen, krachtens raadsbesluit of krachtens Koninklijk besluit. Kwam niet voor.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1921 | | pagina 105