158 In 1920 zijn de volgende vergunningen krachtens de Hinderwet verleend Aan de fa. Gebrs. Struijck, tot verplaatsing van den stoomketel en uitbreiding van hare kleefstoffen- fabriek. Ten Hoopen, tot uitbreiding zijner wasch- en strijkinrichting door aanbouw en verplaatsing van den stoomketel. de fa. L. L. Dullaert Co., tot oprichting van een inrichting bestemd voor smederij. J. van Dam, tot oprichting eener inrichting bestemd voor slagerij met electrische beweegkracht. de fa. Nauta Co., tot uitbreiding barer drukkerij. de fa. C. D. Muyderman, tot wijziging harer in richting, door vervanging van den zuiggasmotor door diverse electromotoren. de N.V. Zilversmederij „fiollandia"tot oprichting eener inrichting bestemd voor zilversmederij met electrische beweegkracht. KTi. Koppel, tot oprichting eener inrichting be stemd voor huidenzouterij. A. Barink, tot herbouwing der inrichting bestemd voor stoomwasscherij. J. L. Bakker, tot oprichting van een inrichting voor machinale houtbewerking. de Wed. Q. J. Dekker, tot oprichting van eene inrichting bestemd voor slagerij. S. A. C. Dudok van Heel, te Naarden, tot oprichting eener inrichting, waar door mengen, kneden en persen van gedroogde eiwitstoffen Galapetriet wordt verkregen. 159 Aan G. J. Boersbroek, tot oprichting van een inrichting bestemd voor bakkerij. E. E. J. Remmers, tot oprichting van een inrichting bestemd voor kuiperij. W. Mcyerink, tot uitbreiding van zijn smederij. H.J. Mulder, tot uitbreiding zijner bakkerij door bijplaatsing van een oven. de N. V. Zutphensche Textiel Maatschappij, tot uitbreiding harer inrichting door bijplaatsing van 5 electromotoren. J. Remmelink, tot wijziging zijner inrichting door bijplaatsing van 3 electromotoren. Dames B. en J. Roerselman, tot oprichting van een inrichting bestemd voor een papierzakken- fabriek en drukkerij. de N. V. Zutphensche Centraal Bakkerij, tot op richting van een inrichting voor bakkerij met electrische drijfkracht. de N. V. Papierwarenfabriek Hollandtot op richting eener inrichting, bestemd voor zakken- plakkerij met electrische drijfkracht. de N. V. Zutphensche Broodfabriek, tot uitbreiding harer inrichting door bijplaatsing van een electro motor. b. Vervening bestaat in deze Gemeente niet. c. Mijnwezen evenmin. d. Visscherij. Slechts weinig ingezetenen vinden hierin een middel van bestaan.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1920 | | pagina 81