Bijlage S. 18 Naam van den verzoeker. Omschrijving. M. Buchelen en A. Dekker,Apeldoorn. Firma Wed. J. H Leuverman Zn. Fa H. J.Reesink&Co. Firma Gebr. Struijck. Geld. Vereeniging v. Kunstnijverheid. Th. A. Goddard. Kerkeraad Ger.Kerk. J. Memelink. Dr. J.Oudenampsen. N.V. Dikkers en Co. te Hengelo (O.) Dezelfde. N.V. Zutphensche Centrale Bakkerij. F. A. J. Pippen- ghegen. Rijk der Nederlan den. Verbouwing perceel Laarstraat 47 tot verkooplokaal. Bouwen houten loods op den Houtwal. Maken afdak perceel Havenstraat. Vergrooting bestaande fabriek, Hoornwerk. Bouwen vakschool voor meisjes op Vischpoortplein. Verbouwing in perceel Zaagmolen- weg 12. Vergrooten kerk, Oudewand 39. Verbouwing perceel hoek Berkel- singelMelatensteeg. Verbouwing perceelen Overwelving 1 en 3. Maken droogovens en bergruimten voor smeltkroezen op perceel Coe- nenspark. Bouwen 6 woningen op perceel Coenenspark. Verbouwing perceel Oudewand 30. Verbouwing perceel Rozenhoflaan 3. Bouwen werk- en bergplaats Straf gevangenis, Lunettestraat. Bijlage S. 19 Naam van den verzoeker. Omschrijving. Mej. E. P. Sneth lage. J. H. Tacke. S. H. Weijenberg. G. J. Boersbroek. A. Feberwee Zn. H. J. Mulder. N.V. Papierwaren- fabr. „Hollandia". N.V. Tricotagefabr., v/h Wiegerinck en Koch. N.V. Zutphensche Broodfabriek. N.V. Zutphensche Centrale Bakkerij. J. Remmelink. E. E. J. Remmers. Verbouwing perceel Rozenhotlaan8. Wijziging werkplaats, Naadzak 4. Verbouwing woonhuis met werk plaats a/d Weg naar Voorst. Inrichtingen Hinderwet. Oprichting bakkerij in perceel Achterhoven 3 en 5. Plaatsing electromotor 3 P.K. in perceel Roodetorenstraat 15. Bouwen bakkersoven, perceel Korte Beukerstraat 1 en 3. Oprichting zakkenplakkerij, waarin 2 electromotoren, resp. l'/2en3P.K. Plaatsing schoorsteen voor verwar mingstoestel. Plaatsing 1 electromotor 8 P.K. in perceel Havenstraat. Plaatsing 2 electromotoren, ieder 2 P.K., in perceel Oudewand 30. Plaatsing 3 electromotoren, ll/2, 1 en 0,4 P.K-, in perceel Groensteeg 51. Oprichting kuiperij in perceel Ko- lenstraat 7.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1920 | | pagina 295