S-&8 Bijlage S. 16 Gebouwen, Bevindingen met daaraan gegeven enz. gevolgen. palingen, vervat in 4 van het Veiligheids besluit 1916. De gevraagde vergunning werd daarom geweigerd Woon- Bij schrijven d.d. 20 October 1920 wezen wij Burgemeester en Wethouders op den brandgevaarlijken toestand wegens het plaat sen van woonwagens in de nabijheid van hout- en zaadmijten op een stuk grond, gelegen aan den Kanonsdijk en toebehoorende aan G. A. B. Ockers aldaar. Wij stelden het College van Burgemeester en Wethouders voor te overwegen, of het geene aanbeveling zou verdienen van ge meentewege voor die wagens een vast terrein aan te wijzen. Bluschwater- Bij schrijven d.d. 25 October 1920 deelden voorziening wij Burgemeester en Wethouders mede, dat Hoven. bij lagen waterstand in de Hoven hoege naamd geen water te betrekken was. Wij stelden hen daarom voor aldaar twee brand putten te laten maken met voldoende diepte voor den zuigkorf van den motor, en wel een aan de zuidzijde van den duiker in de Oekensche beek en een in de beek, tegenover perceel 108 aan den Straatweg naar Voorst. Bijlage S. 17 Gebouwen, enz. Bevindingen met daaraan gegeven gevolgen. Burgemeester en Wethouders droegen den 2den December 1920 den Directeur van Gemeentewerken op bedoelde putten van betonringen te aangegevener plaatse aan te brengen. Het onderhoud dier putten na afwerking en de zorg voor hunne voortdurende bruik baarheid komt ten laste van Landerijen. Op 31 December 1920 waren de daaraan verbonden werkzaamheden nog niet afge- loopen. Door Burgemeester en Wethouders werden in onze handen gesteld om advies de navolgende verzoek schriften ingevolge Bouwverordening en Hinderwet: Naam van den verzoeker. Omschrijving. S. Bachrach, Dieren. Dr. J. C. Blok. Bouwvereeniging „de Goede Woning" J. H. Brinkmann Jr. Bouw- en woningtoezicht. Bouwen dekenstikkerij perceel Laarstraat 24. Bijbouw woningjacob Damsingel 12. Bouwen 22 woningen a/d Eerste Pofferdijkdwarsstraat. Verbouwing in perceel Coehoorn- singel 32.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1920 | | pagina 294