Bijlage E. 2 School E, aan de Polsbroek voor gewoon Lager Onderwijs met 7 klassen. Het schoolgeld is f 0,25 per maand. School Fin de Hoven is voor gewoon Lager On derwijs met 7 klassen. Het schoolgeld bedraagt f 0,25 per maand. School G, aan den Tadamasingel is een school voor gewoon Lager Onderwijs met Fransch met 6 jaren. Het schoolgeld is f 2,— per 3 maanden. School Ff, aan den Louisesingel voor gewoon Lager Onderwijs met 8 jaarklassen. Het schoolgeld is voor één leerling f 0,40 per maand. De toelating voor deze scholen heeft plaats met 1 September. School aan de David Evekinkstraat voor gewoon Lager Onderwijs met 12 halfjaarlijksche- en 1 jaarklasse. Het schoolgeld is f 0,25 per maand voor één kind. De toelating heeft plaats met Maart en September. Vermindering van schoolgeld wordt alleen toege staan voor kinderen uit één gezin, die gelijktijdig de zelfde school bezoeken en wel uitsluitend de scholen E, F, FI en I. Voor hen, die minvermogend zijn, wordt het school geld tot op de helft van het in de verordening vast gestelde bedrag verminderd. Aan hen, die onvermogend zijn, wordt voorzoover hunne kinderen de scholen D, Bijlage E. 3 E, F, O, H en 1 bezoeken, vrijstelling van de betaling van schoolgeld verleend. Herhalingsscholen In school E is een herhalingsschool voor jongens, 4 avonden per week van 2l/2 uur. Het schoolgeld bedraagt f 0,25 per maand. De toelating heeft plaats met 1 October. De vakken zijnLezen, Rekenen, Nederl. Taal en Kennis der Natuur. In school F is een herhalingsschool alleen voor jongens op Maandag, Dinsdag, Donderdag en Vrijdag des avonds van 5ll2—7ll2 uur. Het schoolgeld is als boven. De toelating is met 1 October. De vakken zijn als van de vorige met Land- en Tuinbouwkunde aangevuld. In school H alleen voor meisjes op dezelfde dagen als de vorige van 57 uur. Het schoolgeld is even eens f 0,25 per maand. De toelating is met 1 October. Drie lokalen zijn hiervoor in gebruik. In bijzondere gevallen kunnen Burgemeester en Wethouders in overleg met den Districtsschoolopziener van de regeling der schooltijden afwijken. De vakken zijnLezen, Rekenen, Nederl. Taal, Nut tige Handwerken, Koken en Strijken. Voor het Bijzonder Onderwijs: School voor Christelijk Onderwijs aan het Oude Wand

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1920 | | pagina 150