20 pensionneering in dienst dezer gemeente waren. De verhooging bedraagt vijftien ten honderd van het pensioen, over een vol jaar berekend met een algemeen geldend maximum van f 120,— en een algemeen geldend minimum van f 60,—. Personen wier totaal-inkomen meer dan f 2500,'s jaars bedraagt en zij wier pen sioen f 1S00,of meer bedraagt, ontvangen geen vergoeding. Febr. Besluit tot toekenning van een crediet voor uitbreiding van het politiepersoneel en om den Burgemeester in staat te stellen, den achturigen-arbeidsdag voor dat personeel in te voeren. Mrt. Besluit tot voorloopige regeling der bezol diging van het personeel aan de Handelsschool. Besloten wordt aan het Eerste Nederlandsche Wegencongres een subsidie van f 100,—toe te kennen. In beginsel wordt besloten tot oprichting van een Hoogere Handelsschool. Besloten wordt aan Burgemeester en Wet houders een crediet te verleenen tot den opzet van een voorontwerp met raming van kosten voor eventueele verbouw van het Raadhuis Mei. Machtiging wordt verleend aan Burgemeester en Wethouders om tot het behoud van de Kamer van Koophandel alhier, een adres aan den Minister te richten. 21 3 Mei. Besloten wordt, bijaldien de Handelsavond school van de afd. Zutphen van den Nat. Bond van Handels- en Kantoorbedienden „Mercurius" mocht worden opgeheven, aan de gemeentelijke handelsdagschool een han delsavondschool te verbinden. 3 Besloten wordt over te gaan tot uitbreiding van het kabelnet van het gemeentelijk elec- triciteitsbedrijf en toekenning van het benoo- digde crediet daarvoor ad f 67100,— aan Burgemeester en Wethouders. 3 Besluit tot herziening van het uitbreidingsplan, overeenkomstig het plan De Clercq. 3 Vaststelling der voorwaarden, waarop ver gunning wordt verleend aan de Tramweg- Maatschappij Zutphen—Emmerik, tot het aanleggen en exploiteeren of doen exploiteeren binnen de gemeente Zutphen over gemeente terreinen van een stoomtramweg, uitmakende een gedeelte van den aan te leggen stoom tramweg van Zutphen naar Deventer. 3 Besloten wordt tot verleening van een voorschot groot f 13000,aan de bouw- vereeniging Chr. Nat. Werkmansbond en Patrimonium voor aankoop van grond aan den Buitensingel. 7 Juni. Besloten wordt de rente en aflossing der hypothecaire geldleening ten behoeve der Woningbouwvereeniging „Deventerweg" te waarborgen. 7 Besloten wordt aan de woningbouwver-

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1920 | | pagina 12