86 5. de Emmeriksche weg. B. Wegen voorkomende op den legger B. 1. de Berkelsingel 2. de Mariinetsingel 3. de Oraaf-Oitosingel 4. de Tadamasingel 5. de Vliegendijk 6. de dwarsstraat in de Hoven 7. de Schoolstraat; 8. de Kruisstraat 9. de zijtak van de Kruisstraat; 10. de Oude Touwbaan 11. de Achterhoven; 12. de Dijkstraat 13. de Buitensingel; 14. de Lunettestraat 15. de Vijfmorgenstraat 16. de Coehoornsingel 17. de Rozenhoflaan; 18. de Marschweg van de havenbrug tot de woningen van de Spaarbank. C. Verkarde wegen, niet. voorkomende op den legger der wegen en voetpaden. 1. de Stationsweg; 2. de weg over de voormalige Contre-Escarpe 3. de Louisesingel 4. de parallelwegen van den Deventerweg 87 5. de Eerste Pofferdijkdwarsstraat 6. de weg bij het onderstation van de IJsselcentrale van den Deventerweg 7. de weg tot toegang naar de Mulderskamp. D. Puinen Sintelwegen. In onderhoud bij Gemeentewerken. 1. de wegen over den Houtwal; 2. de Marschwegen 3. de weg naar Helbergen tot de brug over de Beek 4. de Zwarteweg, van de Vijfmorgenstraat over het Hooge West naar den Vierakkerweg 5. de afweg naar de Waarden, van den Kanonsdijk tot aan de losplaats de weg naar de Smecrkamp tot aan de gemeente grens 7. de weg naar de oude mestplaats 8. de weg langs de touwbaan in de Hoven. Het onderhoud van de verschillende wegen ge schiedde met de daarvoor toegestane gelden zoo goed zulks mogelijk was. De Graaf-Ottosingel onderging een aanmerkelijke verbetering. Deze werd voorzien van een nieuwe ba saltdeklaag. De Buitensingel werd over een lengte van 360 M. opnieuw onder profiel gebracht en werd een nieuwe basalt deklaag ingewalst. Van den Berkelsingel de Rozenhoflaan, een gedeelte van den Coehoornsingel en van het Stationsplein werd de wegoppervlakte geteerd.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1919 | | pagina 45