38 houding van Bewaarscholen subsidie verleent. 7 Juii. Instructie voor den hoofdopzichter en voor den opzichter over de landerijen der gemeente Zutphen. 7 Juli. Wijziging der instructie voor den directeur van gemeentewerken te Zutphen (Gemeente blad no. 23 van 1914). 7 Juli. Jaarwedderegeling van den beheerder van het register van inlichtingen. 7 Juli. Jaarwedderegeling van den secretaris-penning- meester van het burgerlijk armbestuur. 7 Juli. Instructie voor den veearts-keurmeester van vee, vleesch en visch. 24 Nov. Besluit tot liet aangaan eener geldleening groot f500000.tegen eene rente van 5l/2% per jaar. 24 Nov. Besluit tot het aangaan eener geldleening groot f 250000.— tegen cene rente van 51°/Q per jaar. 19 Dec. Tarief van verpleegkosten voor de ziekenin- richtingen van het Oude- en Nieuwe Gasthuis te Zutphen. Belangrijkste zaken in den Raad behandeld. 3 Februari. Besluit om het ambt van torenwachter op te heffen. 3 Besluit een crediet van f 200,— toe te ken nen voor«het doen maken van reclame-films 39 der gemeente door de filmfabriek de H a g h e - F i 1 m. 3 Februari. Besluit tot vaststelling eener verordening tot tijdelijke verhooging over 1919 van pensioenen. Onder de regeling vallen a. zij die een pensioen genieten dat geheel ten laste van de gemeentekas komt; b. de ingevolge de Pensioenwet voor de gemeente-ambtenaren 1913 gepensionneerde voormalige ambtenaren der gemeente en de weduwen en weezen van voormalige ambtenaren der gemeente die pensioen ge nieten ingevolge de weduwenwet voor de gemeente-ambtenaren 1913, voorzoover die ambtenaren onmiddellijk vóór de pension- neering in dienst der gemeente waren c. de gepensionneerde voormalige leeraren aan de hoogere burgerschool, het gymna sium of de burgeravondschool dezer gemeente en hunne weduwen en weezen, voorzoover die leeraren onmiddellijk vóór de pensi- onneering in dienst dezer gemeente waren. De verhooging bedraagt vijftien ten honderd van het pensioen, over een vol jaar bere kend, met een algemeen geldend maximum van f 120,en een algemeen geldend minimum van f 60, Personen wier totaal-inkomen meer dan f 2500,'s jaars bedraagt en zij wier pen sioen f 1800,of meer bedraagt, ontvangen geen vergoeding.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1919 | | pagina 21