Bijlage K. 6 9. Vrouwenportret op hout geschilderd, hoogte 71 c.M., lengte 53 c.M., 1587. Boven rechts aangebracht het wapen van van Tuyl tot Serooskerken en een ander wapen, tot nu toe onbekend. Afkomstig uit een vroegere wandbetimmering van het Huis de Ehze te Al men. Aangekocht door de Museum-Commissie. 10. Vrouwenportret, op hout geschilderd, hoogte 7 c.M. lengte 61 c.M., begin 17 eeuw. Lid der Familie Leefdael, volgens opschrift achter op het paneel. Afkomstig uit een vroegere wandbetimmering van het Huis de Ehze te Almen. Aangekocht door de Museum-Commissie. 11. Portretten, kopergravures 16e, 17e en lSe eeuw: Guillaume de Rochefort. Jean Bertrand. Petrus Ernest, graaf van Mansfeld. Adam. Frangois Olivier. Oeruais. Jean Allegrin. Adolf, graaf van Meurs, prefect van Gelderland. Hertog de Montout. Louis de Luxembourg. Georgius Basta. Wilhelm Teil. Philipp Landgrau. Conradus Vorstius. Hubert Duifhuis. Johan van der Heide. George Frederik prins van Waldeck. Franciscus Burman. Bijlage K. 7 Hieronimus van Alphen. Johannes Matthias Gesner. Wolter Jan Gerrit baron Bentinck. Jacobus Trigland. Corolus Linneus. Een oranje vorst. Johannes Cock. Johannes Ducherus Oudegavus. Theodosius van der Croon. Cornelius Houthoff. Philips van Mornay, heer van Plessis. Johannes Cuchlin. Franciscus Gomarus. Johannes Boskoop. Ten geschenke van Mr. W. L. Umbgrove te Zutphen. FRAGMENTEN VAN BOUWWERKEN. 12. Schoorsteenstuk geschilderd op doek door W. de Beet hoogte 50 c.M. lengte 75 c.M., 1798. Afkomstig uit perceel no. 65 Beukerstraat. Aangekocht door de Museum-Commissie. 13. Bovenlicht, hoogte 208 cM, lengte 104 c.M., 19e eeuw. Afkomstig uit perceel no. 50 Beukerstraat. Teu geschenke ontvangen van den Heer R. van Zuuk te Zutphen. 14. Leeuwenkop van zandsteen, console hoogte 28 c.M., lengte 30 c.M., 17e eeuw. Afkomstig van een gevel van perceel no. 39 Turfstraat. Ten geschenke van den Heer G. J. M. Oudenampsen te Zutphen. 15. Gevelsteen van zandsteen met huiswapen en de letters T. A., hoogte 27 c.M. lengte 56 c.M., 1639.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1919 | | pagina 194