Bijlage D. 10 klasse is geplaatst bij het instructie bataillon te Kampen. Uit de 3e klasse 1 mannelijke leerling niet bevorderd tot de 4de klasse wegens ziekte. 1 mannelijke leerling niet bevorderd tot de 4de klasse is geslaagd voor de M. K. L. S. te Deventer. 1 mannelijke leerling niet bevorderd tot de 4de klasse volgt een 'cursus ter opleiding voor kan toorbediende der P. en T. 1 vrouwelijke leerling be vorderd tot de 4de klasse is geplaats bij de P. en T. 1 mannelijke leerling be vorderd tot de 4de klasse volgt een cursus ter op leiding voor kantoorbe diende der P. en T. 2 mannelijke leerlingen be vorderd tot de 4de klasse zijn geplaatst op de M. K. L. S. te Deventer. 1 mannelijke leerling be vorderd tot de 4de klasse volgt de H. H. S. te Deventer. Bijlage D. 11 1 mannelijke leerling be vorderd tot de 4de klasse is geplaatst als surnume- rair bij de Maatschij. tot Expl. van Staatsspoor wegen. 1 mannelijke leerling be vorderd tot de 4de klasse is in den tuinbouw werk zaam om later een tuin bouwschool te gaan be zoeken. 1 mannelijke leerling be vorderd tot de4de klasse is wegens verandering van woonplaats vertrok ken naar de H. B. S. te Rotterdam. Uit de 4e klasse 1 vrouwelijke leerling niet bevorderd tot de 5de klasse is geplaatst op een kantoor. 1 mannelijke leerling niet bevorderd tot de 5de klasse is wegens veran dering van woonplaats vertrokken naar de H. B. S. te Haarlem. 1 mannelijke leerling be vorderd tot de 5de klasse wegens ziekte.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1919 | | pagina 135