184 In 1918 zijn de volgende vergunningen krachtens de Hinderwet verleend Aan de Naaml. Venn. Zutph. Melkinrichtingtot uit breiding harer inrichting. n de firma Spruijt en Co., tot wijziging en uitbrei ding harer steen- en boekdrukkerij. het Bestuur der Qeld. Ver. voor Kunstnijverheid, tot het in bedrijf stellen van een electromotor. de Naaml. Venn. Constructie- en Reparatie inrichting, tot oprichting van een smederij en het plaatsen van een zuiggasmotor. C. Knol, tot oprichting van een bergplaats van lompen, vellen, enz. de Naaml. Venn. A. S. Noach en Zn., tot oprich ting van een bewaarplaats van vellen en beenderen. de Wed. Stofkooper en Zn., tot oprichting van een bergplaats van lompen, vellen, enz. de Naaml. Venn. Zutph. Rijtuig- en Automobielen fabriek, tot vervanging van den gasmotor door een electromotor van 5 P.K. W. J. Jolink, tot uitbreiding van zijn bakkerij door het plaatsen van een electromotor. de firma Vetter en Co., tot oprichting van een likeurstokerij met stoomketel. de firma J. A. Oarvelink, tot vervanging van den gasmotor door twee electromotoren. H. J. Muldertot uitbreiding van zijn brood bakkerij door het plaatsen van een electromotor. 185 Aan D. A. van Bruggen, tot oprichting van een slachtplaats. J. P. Ekkelboom, tot oprichting van een bergplaats van lompen, ijzer, koper en tin. I. van Spier, tot oprichting van een bergplaats van lompen. P. E. Scharphorn, tot oprichting van een door electriciteit gedreven bioscoop. E. F. J. van Bruggen, tot vervanging van den gasmotor door electromotoren. de firma H. W. Maaldrink, tot uitbreiding van hare leerlooierij door het bijplaatsen van een walkvat en het in gebruik nemen van een stoomketel. b. Vervening bestaat in deze Gemeente niet. c. Mijnwezen evenmin. d. Visscherij. Slechts weinig ingezetenen vinden hierin een middel van bestaan. De opbrengst van de aan den afslag aangevoerde zee- en riviervisch bedroeg in 1918 f 18109,55 tegen f 11607,89 in 1917.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1918 | | pagina 94