88 2. de Marschwegen 3. de weg naar Helbergen tol de brug over de Beek 4. de Zwarteweg, van de Vijfmorgenstraat over het Hooge West naar den Vierakkerwe^ 5- de afweg naar de Waarden, van den Kanonsdijk tot aan de losplaats 6. de weg naar de Smeerkamp tot aan de gemeente grens 7. de weg naar de oude mestplaats 8. de weg langs de touwbaan in de Hoven. Het onderhoud van de verschillende wegen geschiedde met de daarvoor toegestane gelden zoo goed zulks mogelijk was. verDbeeterïï°nSWeg °nderg'"g di' K" be«"ngrJJke Langs de trambaan werd een verhoogd voetpad aangelegd van 3 M. breedte, waardoor het profiel van den weg een groote verbetering onderging. Voor dat een nieuwe deklaag van basalt werd aangebracht en ingewalst, was het noodig voor een behoorlijke afwatering van den weg, een 20 c.M. riool te leggen in aansluiting met het bestaand riool aan de IJsselkade Vier stuks straatsyphons werden geplaatst en in verbinding gebracht met het nieuw gelegde riool De Marschweg werd van de constructiewerkplaats „de Pol af tot pl.m. 200 Meter verderop met puin opgehoogd en op nieuw onder profil gebracht en af gedekt met een laag sintels. In het jaar 1918 werd voor onderhoud van de wegen aangekocht 100 M3. basaltslag voor f 11,85 per M3. 89 200 M3. basaltslag voor f 11,50 per M3. en verder 40 onderhoudsgrint af 5,75 per M3. 10 b. In onderhoud bij den dienst Landet ijen. 1. De wegen over de Mulderskamp. 2. De weg naar Tonden, vanaf den straatweg naar Apeldoorn tot aan de brug over de Voorston- densche beek. 3. De weg over Berg en Dal. 4. De Melkweg naar de Ossenwaarden. 5. Het voetpad naar Tonden, vanaf de spoorbiug tot aan het vonder over de beek. 6. De wegen naar de Kijfsdijken. 7. De landweg langs den Vliegendijk. 8. Het lijnpad langs den IJssel. 9. De weg over het Helbergen. 10. Het omloopstraatje en weg over Spittaalderkamp. 11. De wegen over de Lunette Wambuis. 12. De wegen over de voormalige Linie van Hooff. 13. De wegen over het Erve den Brink. Bovengenoemde wegen werden naar behooren on derhouden en verkeeren in een goeden toestand. De weg over de Linie van Hooff was op enkele plaatsen door overstrooming wegens hoogen waterstand stuk gedreven en losgespoeld. De beschadigde ge deelten werden opnieuw met vetten grond aangevuld en met puin en sintels verhard. Hiervoor zijn ge bruikt 12 M3. vette grond en 20 M3. puin en sintels. 15 6>—

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1918 | | pagina 46