70 8. de veemarkt aan de Havenstraat; 9. het Wijnhuis, waarin beneden het bureau van politie met de agentenwacht en de arrestantenlokalen, alsmede het bureau van de Zutphensche Telefoon maatschappij op de eerste verdieping de lokalen van de Graafschapsche Oudheidskamer en op den zolder het archief van de politie 10. de waag onder den Wijnhuistoren 11. het politieposthuis in de Hoven; 12. het politieposthuis aan den Deventerweg 13. de acht bergplaatsen voor brandbluschmiddelen als a. een in de Hoven, b. een op de Nieuwstad, c. twee aan den Paardenwal, d. een op het Broederenkerkplein, e. een aan de Havenstraat, een aan den Graaf Ottosingel, g. een in de Raadhuissteeg, mede in gebruik tot opslagplaats voor militairen, terwijl bovendien luifels tot berging van brandladders of haken aanwezig zijn aan den weg naar Laren, aan de Lijnbaanslraat en aan de Noorderhaven 14. de bergplaats voor petroleum op het Hoornwerk 15.de stadstimmerwinkel en het magazijn met woning op het Kerkhof 16. de bergloodsen en de grint- en basaltbakken aan den Houtwal 17.de bergloods in den Weezenhof; 18.de bergplaats aan den Vliegendijk 19. de bergplaats van den benzinemotor aan den Graaf Ottosingel 71 20. de lokalen in gebruik bij de naai- en breischool aan den Paardenwal 21.de herplaats voor de brancard en voor materialen voor den ontsmettingsdienst, in de Rosmolensteeg 22. de éénkamerwoning in de Rosmolensteeg, bestemd voor huisvesting van die gezinnen, die tengevolge van te houden ontsmettingen, tijdelijk hun woning moeten verlaten 23. de ruïne over de Berkel 24. de publicatieborden 25. twee openbare privaten 26. 20 urinoirs 27. 20 watertrappen en spoelingen 28. de loods bij de Leeuwerikstraat 29. het gebouw op de Begraafplaats, waarin schijn- kamer en wachtkamer voor het publiek en woning voor den opzichter 30. het lijkenhuisje op de Begraafplaats 31.de overdekte kinderspeelplaats op den hoek van de Polsbroek en Lievenheersteeg 32. de warme en koude kassen en de bergloods in de gemeentelijke kweekerij aan den Buitensingel 33. het gebouw aan den Buitensingel in gebruik bij den gemeentelijken ontsmettingsdienst 34. de loods tot berging van cokes op het terrein van de gasfabriek 35. de loods in gebruik bij den reinmaker, staande op het terrein van de gemeentereiniging 36. de houten loods waarin de electromotor voor de bemaling van de binnengracht geplaatst in den botanischen tuin bij het gymnasium.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1918 | | pagina 37