38 jaar berekend, met een algemeen geldend maximum van f 120,en een algemeen geldend minimum van f 60, Personen wier totaal-inkomen meer dan f 2500,— 'sjaars bedraagt, ontvangen geen verliooging. Zij, wier pensioen f 1800,— of meer bedraagt, ontvangen eveneens geen verhooging. 5 Aug. Besluit tot instelling van een keurings dienst voor vee, vleesch en visch en tot stichting van een keuringsgebouwtje. 27 Aug. Besluit tot liet aangaan eener geldleening groot f 285000,voor den tijd van 5 jaren met de Rijkspostspaarbank, tegen eene rente van 41/o'sjaars. Deze leening dient tot dekking van crisisuitgaven. 27 Aug. Besluit om het aan de woningbouw- vereeniging „Ons Thuis'' voor den bouw van 42 arbeiderswoningen verleende voor schot met f 47000,— te verhoogen en de jaarlijksche bijdrage met f 2321,74. 16 Sept. Besluit tot vaststelling van nieuwe veror deningen op de heffing en invordering der directe belasting naar het inkomen. 16 Sept. Besluit tot herziening van de salarissen van het secretariepersoneel en van de gemeenteboden. 16 Sept. De Raad besloot: a. een bijzondere commissie van vijf zijner leden in te stellen tot onderzoek naar de voorwaarden voor de ontwikkeling der 39 gemeente en naar hetgeen van gemeentewege voor de ontwikkeling en daarmee samen hangende vraagstukken kan worden gedaan met bevoegdheid om, indien te harer beoor- decling nieuwe plannen of bepalingen dan wel vernieuwing, aanvulling of wijziging van bestaande van dat onderzoek het gevolg mochten blijken te zijn, deze in ontwerp voor te bereiden b. aan de commissie een crediet van f 500,— toe te kennen ter bestrijding van localiteit-, reis-, verblijf-, bureau en admini stratiekosten, alsmede ter bezoldiging van deskundigen en adviseurs. 7 October. Besluit tot het toekennen van een toeslag op den prijs van brandstoffen gedurende het stookseizocn 1918/1919 aan personen, met een inkomstengrens van f 1300,—. 7 October. Besluit het Oude- en Nieuwe Gasthuis ten behoeve van het ziekenhuis over het jaar 1918 een subsidie van f 10000,— toe te kennen. 7 October. Besluit tot verhooging van de jaarwedden der ambtenaren bij den dienst gemeente werken, den reinigings-en ontsmettingsdienst en de gasfabriek en waterleiding. Idem van het salaris van den schoolarts. Besluit om over te gaan tot herstelling- van den toren der Roomsch Katholieke Kerk. Besloten wordt Burgemeester en Wet houders te machtigen, aan de Tramweg- 4 Nov. 4 Nov. 4 Nov.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1918 | | pagina 21