Bijlage E. 24 Swart, J. J. onderwijzer, Fransch, vrije- en orde oefeningen, van der Poort, J. F. hoofdonderwijzer. Wamelink, Mej. B. A. M. onderwijzeres, vrije- en orde oefeningen, nuttige handwerken. Pollen, Mej. L. M. H. onderwijzeres, vrije- en orde oefeningen. de Wild, Mej. K. L. W. onderwijzeres, vrije- en orde- oefeningen, nuttige handwerken. Bijzondere school voor Roomsch-Katholieke Meisjes. Hoofd Sterk, Mej. A. M. hoofdonderwijzeres, Fransch. Onderwijzeressen Steverding, Mej. P. M. E. onderwijzeres, Hoogduitsch, Engelsch, vrije- en orde-oefeningen, nuttige hand werken. Schoenaker, Mej M. H. onderwijzeres. de Bakker, Mej. W. P. M. onderwijzeres, Fransch, vrije- en orde-oefeningen, nuttige handwerken. Ruding, Mej. A. A. M. onderwijzeres, nuttige hand werken. Huisman, Mej. N. J. M. H. onderwijzeres, nuttige handwerken, Fransch, Engelsch. Wessels, Mej. M. C. A. C. onderwijzeres, nuttige handwerken, Fransch, Engelsch. Leerlingen. Het aantal leerlingen van school A is sterk achteruit Bijlage E. 25 gegaan zooals de staat op bladz. 26 aangeeft, waren op 1 Januari 1919 slechts 22 leerlingen meer over, die over 5 klassen verdeeld waren. Drie dezer klassen werden bezocht door resp. 1, 2 en 3 leerlingen. De vraag rijst daardoor, of het nog wel verder de kosten loont, om deze school langer in stand te houden, te meer, waar reeds in beginsel tot opheffing werd besloten door den Raad en geen nieuwe leer lingen meer tot de lagere klassen worden toegelaten. Ook de 7e en 8e klasse van school B/C bevatten geen leerlingen. De aandacht dient er op gevestigd, dat ook het aantal kinderen van school G weer is afgenomen. In de eerste klasse zaten met het begin van den nieuwen cursus slechts 9 leerlingen. Het aantal leerlingen op de verschillende scholen blijkt uit de volgende tabel

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1918 | | pagina 162