Bijlage E. 22 1 October werd Mej. WOLSAK, die wegens ziekte niet voor eene herbenoeming in aanmerking kon komen, vervangen door Mej. Priester, die eveneens wegens ziekte ontslag vroeg en vervangen werd door Mej. H. Plas. Tevens werd de Heer SCHREIJER tot onderwijzer aan de herhalingsschool benoemd, om wegens het groot aantal leerlingen splitsing in parallelklassen mogelijk te maken. De 2 scholen van de Vereeniging tot bevordering van Christelijk Onderwijs. Voor lager en uitgebreid onderwijs (Oudewand). Hoofd de Zeeuw, A. hoofdonderwijzer, Fransch, Hoog- duitsch, Wiskunde. Onderwijzers de Zeeuw, J. hoofdonderwijzer, Fransch, Hoog- duitsch, Engelsch. van Wijnen, J. H. hoofdonderwijzer, Fransch. Oranje, P. hoofdonderwijzer, Fransch, vrije- en orde oefeningen. Heyne den Bak, N. I. onderwijzer, Fransch, vrije- en orde-oefeningen. Fijan, Mej. W. M onderwijzeres, Fransch, Engelsch, vrije- en orde-oefeningen, nuttige handwerken. Morhee, Mej. M. C. onderwijzeres, nuttige handwerken. Kat, Mej. H. onderwijzeres. Bloemendaal, Mej. C. onderwijzeres, nuttige handwerken. Bijlage E. 23 1 September kreeg Mej. H. Kat een jaar studiever lof. In hare plaats werd voor den tijd van één jaar aangesteld Mej. C. BLOEMENDAAL. De Heer J. O. MlNKHORST verkreeg eervol ontslag 1 Januari 1919. II. Voor gewoon lager onderwijs (Paardemval). Hoofd Ormel, G. W. hoofdonderwijzer, Wiskunde, vrije- en orde-oefeningen, diploma Schoolraad. Onderwijzers Rietveldt, W. A. hoofdonderwijzer. Fokkens, B. hoofdonderwijzer, vrije-en orde-oefeningen, diploma Schoolraad. Hoekstra, F. G. onderwijzer, vrije- en orde-oefeningen. Sepmeijer, C. F. onderwijzer, Handteekenen. Ormel, Mej. C. H. J. onderwijzeres, nuttige hand werken, Fransch. Ribbers, Mej. W. H. M. onderwijzeres, nuttige hand werken. Bijzondere school voor Roomsch-Katholieke Jongens. Hoofd van Lunenburg, j. J. Th. hoofdonderwijzer, Fransch, Hoogduitsch, Handelskennis, vrije-en orde-oefeningen Onderwijzers Knol, C. G. hoofdonderwijzer, Handteekenen, Schoon schrijven M. O., vrije- en orde-oefeningen. Bornewasser, J. G. A. hoofdonderwijzer.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1918 | | pagina 161