Bijlage A. 6 adres was aan het einde van het jaar nog geene beschikking ge nomen. Art. 31 der wet werd evenmin als art. 32 toegepast. Overige verrichtingen tot verbetering der Volkshuisvesting. 25. Toepassing van art. 46 der Woningwet. 26. Naleving van de voorschrif ten der Woningwet omtrent loodsen, keeten, tenten en andere soortge lijke inrichtingen. 27. Verrichtingen van het ge meentebestuur tot verbetering der volkshuisvesting, niet aangeduid sub 1—26. 28. Verrichtingen van vereeni- gingenvennootschappen, stich tingen en particulieren tot verbete ring der volkshuisvesting. Art. 46 der Woningwet behoefde niet te worden toegepast. De na leving van de voorschriften om trent loodsen, keeten, tenten en andere soortgelijke inrichtingen geeft tot geene opmerking aanlei ding. Bij besluit van 19 April 1917 werd op grond van art. 68 der bouwverordening de zuivering van eene met ongedierte besmette wo ning gelast, aan welken last werd voldaan. Op initiatief der Gezondheids commissie werd door bemiddeling van den dienst van gemeentewer ken eene verstopping van een riool waarvan omwonenden overlast ondervonden, opgeruimd. Mede op initiatief der Gezond heidscommissie werd de eigenaar Bijlage A. 7 van een tweetal woningen genoopt die woningen ingevolge art. 22 en 62 der bouwverordening van goed drinkwater te voorzien. Omtrent hetgeen door vereeni- gingen, vennootschappen, stichtin gen en particulieren tot verbetering der volkshuisvesting is verricht, wordt verwezen naar Hoofdstuk VI. De Burgemeester, DIJCKMEESTER. De Secretaris, R. W. VAN LYNDEN.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1917 | | pagina 99