176 In 1917 zijn de volgende vergunningen krachtens de Hinderwet verleend Aan de Wed. J. Keldermangeb. Oerrits, tot uit breiding harer bakkerij door het maken van een heeteluchtoven en het bijplaatsen van een elec tromotor. van Zwaaij, tot oprichting van een koperslagerij. van Spier, tot oprichting van* een sorteerplaats van lompen. de N.V. Zutphensche Brandewijnstokerij, tot ver vanging van den bestaanden gasmotor door een electromotor. de firma A. Vromentot oprichting van een berg plaats van lompen, oud ijzer enz. en een huiden- zouterij. 5. A. Noach, tot oprichting van een lompenberg plaats. de N.V. Zutphensche Melkinrichting, tot vervan ging van den bestaanden zuiggasmotor van 14 P.K. door een van 25 P.K. de firma O. J. Klaassen Zn., tot oprichting van een koffiebranderij. de firma Wed. H. Portheine, tot het vervangen van de bestaande gasmotoren door electromotoren. de firma W. J. Thieme Cie., tot uitbreiding van hare drukkerij, door het in gebruik nemen van een rotatiepers. D. Burgers, tot uitbreiding van zijn zakken- 177 plakkerij door het in gebruik nemen van een electromotor. Aan de firma Nauta en Co., tot het vervangen van de bestaande gasmotoren door electromotoren. het Bestuur der Coöp. Broodbakkerij „het Volks belangtot uitbreiding van zijn broodbakkerij. T. Berg, tot uitbreiding en wijziging zijner door gaskracht gedreven drukkerij. de firma A. Velders Zn., tot vervanging van de bestaande gasmotoren door electromotoren. L. C. W. Taminiau, tot oprichting van een berg plaats van benzine. het Bestuur der R. Cath. Werkliedenvereeniging „St. Joseph"tot oprichting van een broodbakkerij. de firma M. Ubbens, tot uitbreiding van hare inrichting voor het ten verkoop gereed maken van papier. de firma Brink van Zeben, tot vervanging van den gasmotor door een electromotor. J. Ordelman, tot vervanging van den gasmotor door een electromotor. de' Land- en Tuinbouwvereeniging „de Hoven", tot uitbreiding van den korenmolen, door het daarbij ingebruik nemen van een dorschmachine. b. Vervening bestaat in deze Gemeente niet. c. Mijnwezen evenmin.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1917 | | pagina 90