156 De Land- en Tuinbouwvereeniging „de Hoven" Secretaris de heer M. Riethorst. Deze vereenigingen bemoeien zich met coöperatieven aankoop van benoodigdheden. Het Onderlinge Landbouwers-Paar denfonds. Secretaris de heer E. Bannink. De Landbouwersvereeniging Veefonds. Secretaris de heer E. Bannink De Oeitenfokvereeniging Zutphen. Secretaris de heer J. Hasper. Deze vereenigingen beoogen onderlinge verzekering van vee. De Naaml. Vennootschap „de Boter mijn" Zutphen. Koninklijke Nederl. Coöperatieve Eierenverkoop- Vereeniging. Directeur de heer W. C. H. Albrecht te Zutphen. De Coöperatieve Boerenleenbank. Kassier de heer J. C. Wijers te Zutphen. Zutphensche Melkinrichting. Directeur de heer W. H. Haverkorn van Rijsewijk. 157 Uitgestrektheid der gronden. Landbouwwerktuigen. Bouwland Blijvend grasland (wei- en hooiland) Tuinen, met inbegrip van boomgaarden voor eigen gebruik Waimoezerijen voor den handel Oppervlakte, gebruikt voor de teelt van tuinbouwzaden ld. gebruikt voor de ooftteelt voor den handel (bessen, boomgaarden, druiven, enz.) Boomkweekerijen Bloemkweekerijen Totaal tuingrond Eiken hakhout Ander hakhout Opgaand loofhout Dennenbosschen Griend, twijg- of rijswaardenhout H.A. 8,15 68,41 0,50 Totaal bosch Biet- en biezenland Kwelders, schorren, aanwassen en slikken Vergraven grond, moeras, strand en water Veld- en spoorwegen Onbelastbare eigendommen Erven van gebouwen en lustplaatsen Totaaloppervlakte der gemeente Rijenzaaimachines Grasmaaimachines ïïooih arken Paardendorschmachinet Handdorschmachines Kettingeggen Ploegen, saxploegen Gewone ploegen Hooisch udders Cultivators Land- en Weide-eggen IJzeren landrollen Bi et en snijders Maalmolens Stroosnijders Schoffelmachines Aanaardploegen

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1917 | | pagina 80