74 2. de weg naar Laren, 3. de lage weg naar Vierakker of Ruiterdijk, 4. de Warnsveldsche weg, 5. de Emmeriksche weg. B. Wegen, voorkomende op den legger B. 1. de Berkelsingel, 2. de Martinetsingel, 3. de Graaf Ottosingel, 4. de Tadamasingel, 5. de Vliegendijk, 6. de Dwarsstraat in de Hoven, 7. de Schoolstraat, 8. de Kruisstraat, 9. de zijtak van de Kruisstraat, 10. de Oude Touwbaan, 11. de Achterhoven, 12. de Dijkstraat, 13. de Buitensingel, 14. de Lunettestraat, 15. de Vijfmorgenstraat, 16. de Coehoornsingel, 17. de Rozenhoflaan, 18. de Marschweg van de havenbrug tot de wonin- gen van de Spaarbank. C. Verharde wegen, niet voorkomende op den legger der wegen en voetpaden. 1. de Stationsweg, 75 2. de weg over de voormalige Contre-Escarpe, 3. de Louise-singel, 4. de parallelwegen van den Deventerweg, 5. de Eerste Pofferdijkdwarsstraat, 6. de weg bij het onderstation van de IJsselcentrale aan den Deventerweg, 7. de weg tot toegang naar de Mulderskamp, D. Puin- en Sintelwegen, a. In onderhoud bij Gemeentewerken. 1. de wegen over den Houtwal, 2. de Marschwegen, 3. de weg naar Helbergen tot de brug over de Beek, 4. de Zwarte weg, van de Vijfmorgenstraat over het Hooge West naar den Vierakkerweg, 5 de afweg naar de Waarden, van den Kanonsdijk tot aan de losplaats, 6. de weg naar de Smeerkamp tot aan de ge meentegrens, 7. de weg naar de oude mestplaats, 8. de weg langs de touwbaan in de Hoven. Het onderhoud van de verschillende wegen ge schiedde naar behooren. Met het oog op den zeer duren prijs van basaltslag en de schaarschte van dit materiaal werd slechts 175 M3. slag gekocht. In aansluiting met de in het verslag over 1916 omschreven verbetering van de verharding van den Rozenhoflaan, kan bericht worden dat in 1917 de verharding van den rijweg met basaltslag heeft plaats

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1917 | | pagina 39