56 11. het politieposthuis in de Hoven, 12. het politieposthuis aan den Devenferweg, 13. de acht bergplaatsen voor brandbluschmiddelen als a. een in de Hoven, b. een op de Nieuwstad, c. een op het Broederenkerkplein, d. twee aan den Paardenwal, e. een aan de Havenstraat, een aan den Graaf Ottosingel, g. een in de Raadhuissteeg, terwijl bovendien luifels tot berging van brandladders of haken aanwezig zijn aan den weg naar Laren, aan den Kanonsdijk* aan de Lijnbaanstraat, aan de Noorderhaven en op de Vischmarkt, 14. de bergplaats voor petroleum op het Hoornwerk, 15. de stadstimmerwinkel en het magazijn met woning op het Kerkhof, 16. de bergloodsen en de grind- en basaltbakken aan den Houtwal, 17. de bergloods in den Weezenhof, 18. de bergplaats aan den Vliegendijk, 19. het machinegebouw (bergplaats van den Benzine motor) aan den Graaf Ottosingel, 20. de lokalen in gebruik bij de naai- en breischool aan den Paardenwal, 21. de bergplaats voor de brancard en voor materialen vo°y den ontsmettingsdienst, in de Rosmolensteeg, 22. de éénkamerwoning in de Rosmolensteeg, bestemd voor huisvesting van die gezinnen, die tengevolge van te houden ontsmettingen, tijdelijk hun woning moeten verlaten, 57 23. de ruïne over de Berkel, 24. de publicatieborden, 25. twee openbare privaten, 26. 20 urinoirs, 27. 20 watertrappen en spoelingen, 28. het speelterrein met loods bij den weg naar Laren, 29. het gebouw op de begraafplaats, waarin schijn- kamer en wachtkamer voor het publiek en woning voor den opzichter, 30. het lijkenhuisje op de begraafplaats, 31. de overdekte kinderspeelplaats op den hoek van de Polsbroek en Lievenheersteeg, 32. de warme en koude kassen en de bergloods in de gemeentelijke kweekerij aan den Buitensingel, 33. het gebouw aan eden Buitensingel in gebruik bij den gemeentelijken ontsmettingsdienst, 34. de loods tot berging van cokes op het terrein van de gasfabriek, 35. de loods in gebruik bij den reinmaker, staande op het terrein van de gemeentereiniging. 36. de houten loods, waarin de electromotor voor de bemaling van de binnengracht, geplaatst in den botanischen tuin bij het gymnasium. De verschillende gebouwen werden met de daarvoor toegestane gelden, zoo goed zulks mogelijk was, onderhouden. De wanden in de vestibule en gangen van het ge meentehuis werden van witkalk ontdaan en daarna met het daarin aanwezige houtwerk geheel geverfd.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1917 | | pagina 30