Bijlage R. 2 Personeel. Door Burgemeester en Wethouders wordt het per soneel aan het bureau verbonden, benoemd en ontslagen op voorstel van den Directeur. Tot Directeur van het Bureau werd benoemd de Heer P. J. TADEMA. Verder werden benoemd één controleur, en 3 schrij- vers, allen voor tijdelijken dienst. Uitbreiding van personeel en veranderingen hadden in den loop van het jaar 1917 telkens plaats. In Maart 1918 bestond het personeel uit de navol gende personen P. J. Tadema, Directeur f 2400 G. J. Aaldering, Algemeen Bureauchef - 1100, J. de Vries, Bureauchef 850 J. Rengs, 1ste Controleur 850 - G. van Laar, 2e Controleur 750'— G. J. Klaassen, Controleur Vetafdeeling - 600, J. H. Koerselman, machineschrijver 750 J. Langenberg, 1ste klerk 540'— j. Bourgonje, 1ste klerk 540'— A. J. Jansen, 1ste klerk 540'— F. O. Scherer, 1ste klerk 540'— N. A. M. A. Lijser, 1ste klerk 540'-— R. G. Addink, 2e klerk 420,'— J. H. Hoekstra, 2e klerk 420,'— F. G. Godart, 2e;kierk 420'— A. M. J. E. Colenbrander, 2e klerk - 420,— M. J. Schipper, 2e klerk 420'— J. C. Stegeman, 2e klerk 420,'— Bijlage R. 3 Lokalen. Als bureau werd aangewezen een lokaal, vroeger in gebruik bij de gemeente, één kamer voor den Directeur, en één voor den Controleur. Wegens uitbreiding der distributie en daarmede gepaard gaande vermeerdering van personeel, werd door Burgemeester en Wethouders besloten de aan de in gebruik zijnde lokalen grenzende voormalige militiezaal als distributiebureau in te richten terwijl bovendien de reeds bestaande lokalen in gebruik bleven. Bankrekeningen. Ontvangsten geschiedden oorspronkelijk door be middeling van H. A. A. VAN Elk. Later werd eene Rekening-Courant geopend met de Geldersche Crediet-Vereeniging, terwijl de rekeningen door den gemeenteontvanger werden betaald. Opdrachten tot betaling aan deze Bankinstelling worden gegeven door den Directeur van het distribu tiebureau, terwijl stortingen van de grossiers voor ontvangen goederen eveneens bij de Geldersche Crediet-Vereeniging geschieden. Alle betaalde rekeningen worden direct, nadat order tot betaling aan de Geldersche Crediet-Vereeniging is gegeven, doorgezonden naar den Gemeenteontvanger.. Eens per maand worden alle stortingen betaald aan den Gemeenteontvanger onder vermelding van hoeveelheid en soort van goederen waarvoor het be drag werd betaald.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1917 | | pagina 265