Bijlage L. 14 Transport 42691/2 uur f 982,18 1 man 51/2 - l,23i/2 1 1 - 0,20 aandeel duurte- toeslag 91,76 4276 uur f 1075,37V2 Wegens te laat blusschen van lantaarns werd 1 werkman gestraft met een boete van f 0,50 en twee met een boete van f 0,25. Drie door een ongeval getroffen werklieden stortten de door hen van de Rijksverzekeringsbank ontvangen uitkeering, ten bedrage van f 83,39, bij den boekhou der der Gasfabriek. Toestand der Fabriek. I. Gebouwen. Hieraan had het gewone onderhoud plaats. Het houtwerk van de woningen van den Directeur en van den Hoofd-Opzichter werd uitwendig geverfd, evenals dat van het gebouw der natte zuivering, van de exhausterkamer en de meterkamer. Het volgende jaar moet het houtwerk van het administratiegebouw geverfd worden. De waterdichte vloeren in de schaftkamers en in de kleedkamer van de gasmakers blijven goed voldoen. Door het personeel werd 93 maal gebruikt gemaakt van de badgelegenheid, terwij! door vreemde werklie den, die aan de stoomketels werkten, 26 baden genomen werden. Bijlage L. 15 Een gedeelte van de militairen, hier in garnizoen, bleef van de stortbaden gebruik maken. Door hen werden genomen 2630 baden, waarvoor door het Rijk werd betaald f 65,75. Ia. Terrein en Haven. Het terrein werd goed onderhouden. Een gedeelte tusschen gashouder II en het zuiverhuis werd omge spit, en daarop werden aardappelen en bruine boonen verbouwd. De werkzaamheden hiervoor geschiedden door en voor rekening van de Gemeente. De afras tering werd, waar noodig, zooveel mogelijk hersteld. Aan de haven hadden geen bijzondere werkzaam heden plaats. Het houtwerk werd gekapt. Het af komende hout, voor zooverre het geschikt was voor kribhout, werd bewaard, teneinde daarmede de glooi ing aan de Noorderlijke zijde van den havenmond te verbeteren, het andere verkocht voor brandhout en boonenstokken. Dit hout bracht op f 53,04. Aangezien daartoe geen geschikte gemeentewerk lieden beschikbaar waren, moest de verbetering van den havenmond dit jaar achterwege blijven. II. Gashouders. Aan de gashouders had het gewone onderhoud plaats. Het volgende jaar moeten de klokken eenmaal over- geverfd worden. Met het ververschen van het water wordt geregeld doorgegaan.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1917 | | pagina 195