Bijlage I. 6 Alle lofen voor de verloting werden verkocht Bij deze gelegenheid kon weder worden opgemerkt dat de school in een groote behoefte voorziet." geldreVe schoo,ge,drege|ing is de volgende wijziging Ilng aa^fbracht^ Wanneer 2 leerlingen uit eenzelfde ge zin de school bezoeken en het inkomen van den vader of verzorger is minder dan f 1000-, dan behoeft voor de 2e leerling slechts de helft van het schoolgeld te worden betaald. Een overzicht van de leerlingen die in 1915 de school met diploma verlieten en waar zij na twee jaar werkzaam waren is hieraan toegevoegd. Bijlage I. 7 II. Vakschool voor Meisjes. In het jaar 1917 werd onderwijs gegeven aan de leerlingen van a. De 3 klassen van den 3-jarigen Costuum-cursus (Diploma A). b. Den cursus ter opleiding voor het examen leerares in Dameskleedermaken (Diploma B). c. Den Damescursus in Costuumnaaien. d. Den Coupeusecursus. e. Den Dienstbodencursus in naaien. De 2 klassen ter opleiding tot het examen Fraaie Handwerken. g. De 2 klassen ter opleiding tot het examen Nuttige Handwerken. h. De 3 klassen van den 3-jarigen Woensdag- en Zaterdagmiddagcursus in Nuttige en Fraaie Hand werken. i. Den Kantcursus. j. De 3 klassen van den cursus ter opleiding tot Hulp in de Huishouding. k. De 3 klassen van den cursus ter opleiding tot Dienstbode. Den volledigen Damescursus. m. Den Dienstbodencursus in Koken. n. Den cursus in Koken voor a.s. enquêtrices van de vereeniging tot bestrijding van tuberculose. o. Den cursus in Koken voor pupillen van het Bur gerweeshuis. p. Den cursus in Koken voor leerlingen van het Gemeentelijke Herhalingsonderwijs.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1917 | | pagina 168