Bijlage E. 20 Sepmeijer, C. F. Onderwijzer, handteekenen, diploma orgelspel. Ormel, C. H. J. Onderwijzeres, Fr. nuttige handw. Ribbens, W. H. M. Onderwijzeres, nuttige handw. Mejufvrouw H. O. W. ORMEL, die tijdelijk werk zaam was wegens ziekte van een der onderwijzers, vertrok 1 Maart 1917 als onderwijzeres naar Dedems- vaart. De Heer B. FOKKF.NS verkreeg akte v. en o. Bijzondere School voor Roomsch-Ratholieke Jongens. Hoofd Lunenberg, J. J. F. van Hoofdonderwijzer, v. en o. Fr. Hgd. Boekhouden. Onderwijzers Knol, Ch. O. Hoofdonderwijzer, v. en o. handteeke nen, schoonschrift M. O. Bornewasser, J. O. A. Hoofdonderwijzer. Swart, J. J. Onderwijzer, v. en o. Fransch. Poort, J. F. v. d. Onderwijzer. Wamelink, Mej. B. A. M. Onderwijzeres, v. en o. nuttige handwerken. Pollen, Mej. L. M. H. Onderwijzeres, v. en o. Wild, Mej. K. G. W. de Onderwijzeres, v. en o. nuttige handwerken. In den loop van het jaar 1917 werden eervol ont slagen de Heeren J. G. SURINO en P. J. MOURITS, terwijl aan de school werden benoemd de Heeren Bijlage E. 21 J. J. F. v. Lunenberg, J. J. Swart en J. F. v. d. Poort. Bijzondere School voor Roomsch-Katholieke Meisjes. Hoofd Sterk, Mej. A. M. Hoofdonderwijzeres, Fransch. Onderwijzeressen Schoenmaker, Mej. M. H. Onderwijzeres. Steverding, Mej P. M. E. Onderwijzeres, Engelsch, nuttige handwerken v. en o. Bakker, Mej. W. P. M. de Onderwijzeres, Fransch, nuttige handwerken v. en o. Ruding, Mej. A. A. M. Onderwijzeres, nuttige handw. Huisman, Mej. N. J. M. H. Onderwijzeres, Engelsch, nuttige handwerken. Wessels, Mej. C. A. C. Onderwijzeres, Fransch, En gelsch, nuttige handwerken. In den loop van het jaar 1917 is Mejufvrouw C. A. SCHMIDT, overleden en is voor haar in de plaats benoemd Mejufvrouw A. A. M. RUDING. Het aantal leerlingen op de verschillende scholen blijkt uit de volgende tabel J

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1917 | | pagina 154