ïo Bijlage D. 20 nadeeligen invloed op het onderwijs uitge oefend, en de minder gunstige resultaten waren in sommige klassen reeds merkbaar, uebouw. Buitengewone voorzieningen hadden niet plaats; vloeren en verfwerk in verschillende lokalen hebben dringend verbetering noodig. Het onderwijs in de aan de voorzijde van het gebouw gelegen lokalen ondervindt nog altijd veel hinder van het straatrumoer. Leermiddelen. De tijdsomstandigheden waren oorzaak, dat er zoo goed als geene nieuwe leermid delen konden worden aangeschaft. De verzameling werd nog uitgebreid voor: Natuurkunde meteen schuifweerstand. Plant- en Dierkunde metAus der Heimat, Jahrgang 1917. Geschiedenis met: twee historische wand kaarten van J. Kleijntjens K-ui- en J- de Bie- Bibliotheek. Aangeschaft werd: H. de Balzac, Eugenie Grandet. H. Bordeaux, La Peur de vivre. A. Dumas fils, La Tulipe noire. A. Lichtenberger, Mon petit Trott. P. Mérimée, Colomba. R. Rolland, jean Christophe, L'Aube. B. de Saint Pierre, Paul et Virginie. G. Sand, La Mare au Diable. J. Sandeau, La Roche aux Mouettes. J. Sandeau, Sacs et Parchemins. Bijlage D. 21 J._ Sandeau, Mademoissele de Ia Seiglière (Comédie). C. J. Rutten—Pekelharing, Verhalen over Indië. Een vierde supplement op den catalogus werd gedrukt en aan de leerlingen uitgereikt. De uitgifte van boeken had op de gewone wijze plaats; gedurende het schooljaar 1916— 1917 werden in 14 zittingen aan 136 leer lingen 1391 boeken uitgereikt. III. Burgeravondschool. Personeel. Het personeel bestond uit:

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1917 | | pagina 140