Bijlage B. 18 3. Het oprichten van eene bakkerij met heeteluchtoven in de perceelen Apenstert No. 15 en Rozengracht No. 18. 4. Het oprichten eener smederij met gasmotor van 4 P.K. voor het in beweging brengen van diverse werktuigen en het aanbrengen van een moffeloven in het perceel aan de Baggeroord No. 11 en 12. 5. Het oprichten van eene door een gasmotor gedreven stoelenfabriek in het perceel aan de Spittaalstraat No. 95. 6. Het uitbreiden van eene door gaskracht gedreven koffiebranderij aan het Stationsplein No. 5 door het plaat sen van een zuiggasmotor van 16 P.K. 7. Het uitbreiden van eene door stoom gedreven fabriek van suikerwerken in het perceel aan de Roodetorenstraat No. 2, door het daarbij in gebruik nemen van een gas motor van 4 P.K. voor het in werking brengen van diverse machines. 8. Het oprichten door het Departement van Oorlog van eene smederij in een lokaal van de te bouwen rijwielherstel- plaats op de binnenplaats der kazerne „het huis Waliën". 9. Het uitbreiden en wijzigen der door gaskracht ge dreven bioscoop, door het plaatsen van een zuiggasmotor van 12 P.K. in het perceel aan de Berkelkade No. 13. 10. Het weder opbouwen van eene afgebrande brood bakkerij op het Hoornwerk No. 26. Bijlage B. 19 11. Het oprichten van eene smederij in het perceel aan de Kolenstraat No. 4. 12. Het oprichten van eene wasch- en strijkinrichting met stoomketel en stoompomp, op het perceel aan den Vliegendijk No. 16. 13. Het oprichten eener door gaskracht gedreven boek en handelsdrukkerij in het perceel hoek Zaadmarkt en Kerkstraatje. 14. Het uitbreiden en wijzigen eener door gaskracht gedreven houtzagerij en schaverij in het perceel Tadama- singel No. 3. 15. Het oprichten van een ontsmettingsinrichting op een perceel aan den Buitensingel kad: gemeente Zutphen Sectie C No. 234. 16. Het uitbreiden eener door gaskracht gedreven tabakskerverij in de Laarstraat No. 44 door het in ge bruik nemen van een zuiggasmotor van 14 P.K. Op deze kennisgevingen werd advies uitgebracht, waarbij de Commissie er zich toe bepaald heeft, wenken te geven omtrent afvoer van rook en afgewerkte gassen, het ver oorzaken van trillingen en in het algemeen tot het voor stellen van zoodanige bepalingen, waardoor nadeel voor de Volksgezondheid wordt voorkomen.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1913 | | pagina 98