144 N A M E N EIGENAREN. AARD FAB R I E K. STOOM TUIGEN. R. Cornegoor. Firma J. Willi. Vergeer Co Firma J. J. Mispelblom Beijer en Zn. Iveljen en van Roekcl. Maatschappij tot Exploita tie van tie Stcenlabriek tie Vlielberg Idem. Idem. J. A. Salome. Firma B. A. Albers Co. thans de Directie der Naaml. Vennootschap do Koninkl. Zutph. Stoom- zeeplabriek. H. Bocsewinkel. Firma Gebr. Slruijck. J. len Hoopen. Directie der Zutph. Melk inrichting. W. Denneboom. Houtzagerij. Stoomzeepi'abriek. Stoomtuig tot spoeling van l'lessclien. Stoomhoutzaagmolen. Steenlabriek. Ketel tot den opvoer van water, geplaatst in een gebouw. Pulsometer met ketel voor wateropvoer. Stoomkorenmolcn. (Hoven j. Stoomzeepi'abriek. Vervoerbare Stoomketels No. 1 t/m 9 voor verhar ding van wegen. Stoomketel in hare fabriek van rollenspecie, stijlsel en lijm o.h. Hoornwerk. Stoomketel in zijne vvas- scherij en strijkinrichling o.h. Hoornwerk. Stoomketel in hare Melk inrichting en zuivelfa briek aan de Kallenha- venslraat. Stoomketel in een hout zagerij en schaverij. 9 25 13 3i 13 50 Gebezigde be weegkracht. (Sloom, gas- waler, enz.) Sloom. 145 In 1913 zijn de volgende vergunningen krachtens de Hinderwet verleend: Aan 5. J. C. Ham, tot uitbreiding van zijne door gas- kracht gedreven inrichting voor het opwekken van electriciteit en het vullen van accumulatoren. de firma M. Op den Winkeltot het oprichten van eene fabriek van suikerwerken, gedreven door stoom. S. H. Weijenberg, tot het oprichten eener door gaskracht gedreven timmerzaak en wagenmakerij. M. A. Menk, tot het oprichten van eene rookerij. de firma van Berkum en Co., tot het oprichten van eene door een gasmotor gedreven slagerij, alsmede van eene rookerij en zouterij. de firma Vetter en Co., tot het oprichten eener likeurstokerij en eene inrichting voor het spoelen van flesschen en het vervaardigen van dranken, gedreven door een gaskrachtwerktuig. J. A. Scholtz,fa. W. O. Muijderman en Zn., tot het oprichten van eene smederij met gasmotor, voor het in beweging brengen van diverse werktuigen en het aanbrengen van een moffeloven. Levison, tot het oprichten van eene bakkerij met heeteluchtoven. H. J. Hendriks Jr., tot het oprichten van eene door een gasmotor gedreven stoelenfabriek. de firma van Roekel en Martens, tot uitbreiding van hare door gaskracht gedreven koffiebranderij, door het in gebruik nemen van een zuiggasmotor. de firma M. Op den Winkel, tot uitbreiding van hare door stoom gedreven fabriek van suikerwerken DKR DER I Z z w W H q a a a a a a 20 7 10 o

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1913 | | pagina 74