56 b. een op de Nieuwstad, c. een op het Broederenkerkplein, d. twee op den Paardenwal, e. een aan de Havenstraat, een aan den Graaf-Ottosingel en g. een in de Raadhuissteeg. 13. De bergplaats voor petroleum op het Hoornwerk. 14. De stadstimmerwinkel en het magazijn aan het Kerkhof met de woning van den Hoofdopzichter. 15. De bergloodsen en de grindbergplaatsen aan den Houtwal. 16. De bergloods in den Weezenhof. 17. De bergplaats aan den Vliegendijk. 18. Het machinegebouw aan den Graaf-Ottosingel. 19. De bergplaats aan het Hoogestraatje. 20. De lokalen in gebruik bij de naai- en breischool aan den Paardenwal. 21. De bergplaats voor de brancard en voor mate rialen voor den ontsmettingsdienst. 22. De Ruïne over de Berkel. 23. 6 publicatieborden. 24. 25 urinoirs en twee openbare privaten op diverse plaatsen. 25. 28 watertrappen en 20 spoelingen. 26. Het speelterrein met loods bij den Weg naar Laren. 27. Het gebouw op de begraafplaats waarin schijn- kamer en wachtkamer voor het publiek en woning van den Opzichter-doodgraver. 28. Het lijkenhuisje op de Begraafplaats. 57 29. De overdekte kinderspeelplaats op den hoek Pols broek en Lievenheersteeg. 30. De warme- en koude kassen en de bergloods in de gemeentelijke kweekerij aan den Buitensingel. 31. Het gebouw aan den Buitensingel in gebruik bij den gemeentelijken ontsmettingsdienst. 32. De bergplaats voor materialen voor den ontsmet tingsdienst. (Werd ingericht tot éénkamerwoning en bestemd voor huisvesting van die gezinnen die tengevolge van te houden ontsmettingen, tij delijk hunne woning moeten verlaten). Het voor gewoon onderhoud der gebouwen toege- gestane bedrag werd hieraan verwerkt. Op het gemeentehuis werd de wand tusschen de vergaderkamer van Burgemeester en Wethouders en het aangelegen vertrek uitgebroken en een nieuwe schoorsteen met betimmering gesteld, waardoor een ruime vergaderkamer werd verkregen, waaraan sedert lang behoefte bestond. Ten einde beter toezicht te kunnen houden, werd een nieuwe bodenkamer getimmerd in de vestibule. De oude bodenkamer werd in directe verbinding gebracht met de afdeeling Algemeene Zaken en als bergplaats van archief ingericht. De kamer, in gebruik bij de afdeeling Comptabiliteit (boven) werd ingericht tot Burgemeesters kamer. De oude Burgemeesterskamer is ingericht tot kantoor voor de afdeeling Algemeene Zaken, terwijl de afdeeling Financiën werd verplaatst naar de vroegere commissiekamer. De toegestane gelden voor den aan leg van een huistelefoon, bleken voor de uitvoering ontoereikend, waarom ingevolge besluit van Burge-

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1913 | | pagina 30