24 transformatoren ten behoeve van de op te richten electrische centrale. 24 Sept. Installatie van het in de raadsvergadering van 2 September 1913 toegelaten lid van den Gemeenteraad R. van der Weerdt. Besluit tot wijziging van het reglement van orde voor de vergaderingen van den Raad. Besluit tot vaststelling eener nieuwe veror dening, regelende de bezoldiging van de leeraren en bedienden aan het Gymnasium te Zutphen (Gewijzigd bij Raadsbesluit van 17 November 1913). Besluit tot vaststelling eener verordening, regelende het getal, den rang en de bezol diging van de ambtenaren, werkzaam aan de afdeeling gemeentewerken. Besluit tot vaststelling eener verordening, regelende de verdeeling der werkzaamheden tusschen de verschillende ambtenaren van den burgerlijken stand in de gemeente Zutphen. 20 Oct. Besluit tot niet toelating van den heer F. Perdok als lid van den Gemeenteraad. Besluit tot intrekking van het raadsbesluit van 2 September 1913 houdende wijziging der verordening op de heffing van school geld voor het gymnasium in de gemeente Zutphen en opnieuw vaststelling eener gelijk namige wijzigingsverordening. Besluit tot wijziging der verordening, rege lende de samenstelling en de bezoldiging van het politie-personeel te Zutphen. 25 20 Oct. Besluit tot vaststelling eener verordening, bepalende de wijze van afkondiging der plaatselijke administratieve en strafbedrei- gende verordeningen. 31 Besluiten tot vaststelling der gemeentebe- grooting voor 1914 en der begrootingen voor de gasfabriek en de waterleiding voor dat dienstjaar. 17 Nov. Besluit tot benoeming van den heer A. E. Zimmerman tot afgevaardigde voor 1914, ter vertegenwoordiging van de gemeente in de vergaderingen van aandeelhouders der N. V. Electriciteitsfabriek „IJsselcentrale". Besluit tot het verleenen van een crediet ad f 3930,aan Burgemeester en Wet houders, voor meubileering van de lokalen voor de burgeravondschool en de gemeen telijke teekenschool in het gebouw der Ambachtsschool. 8 Dec. Besluit tot vaststelling van nieuwe verorde ningen op de heffing en invordering van marktgelden op de veemarkt te Zutphen. Besluit tot vaststelling eener verordening inzake de pensionneering van gemeente ambtenaren en hunne weduwen en weezen, bedoeld bij de Pensioenwet voor de ge meenteambtenaren 1913 en de Weduwenwet voor de gemeenteambtenaren 1913.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1913 | | pagina 14