22 van de Sint Anne Broederschap, het Born- hof, het Burgerweeshuis en het Oude- en Nieuwe Gasthuis. 28 Juli. Besluit tot toelating van de heeren W. Mul der, B. W. van Eldik, D. Molenaar, Mr. J. B. Sölner en F. C. Gies tot leden van den Gemeenteraad. Besluit tot verkoop aan de Naamlooze Ven nootschap Electriciteitsfabriek „IJsselcen- trale" van een stuk gemeentegrond, groot 200 M2., ten behoeve van den bouw van een- hoogspanningsverdeelstation. Besluit om met ingang van 1 Januari 1914 in te trekken het aan een Muziekcorps en aan de Muziekschool verleend subsidie en om over 1914 aan de Muziekschool een subsidie groot f 1000,uit te keeren, ter wijl met ingang van genoemden datum ge durende 6 achtereenvolgende jaren een jaar- lijksch subsidie ad f 3500,— wordt ver leend aan de geconstitueerde vereeniging tot beheer van een muziekcorps. 2 Sept. Installatie van de in de Raadsvergadering van 28 Juli 1913 toegelaten leden van den Gemeenteraad. Benoeming van de heeren Mr. J. B. Sölner en D. Molenaar tot Wethouders (naar aan leiding van de periodieke aftreding dezer heeren als leden van den gemeenteraad). Besluit tot toelating van den heer R. van der Weerdt als lid van den gemeenteraad. 23 2 Sept. Besluit tot voorloopige vaststelling van de gemeenterekening dienst 1912 en de reke ningen der Gasfabriek en Waterleiding over dat dienstjaar. Besluit tot het aangaan eener geldleening, groot f 125000,— ter voorziening in de behoefte aan kasgeld over 1913. Besluit tot intrekking van het Raadsbesluit d.d. 28 Juli 1913, waarbij aan de Naam looze Vennootschap Electriciteitsfabriek „IJsselcentrale" voor den bouw van een hoog spanningsverdeelstation is verkocht een stuk gemeentegrond ter oppervlakte van 200 M2. en nader besluit tot verkoop aan die Ven nootschap van een perceel grond, groot 650 M2. voor gelijk doel. Besluit tot vaststelling eener verordening bepalende de uren, waarop het bureau van den burgerlijken stand dagelijks voor het publiek geopend zal zijn. Besluit om met ingang van den cursus 1914/1915 aan ééne der openbare lagere scholen eene klasse voor achterlijke kin deren in te richten. Besluit tot wijziging der verordening op de heffing van schoolgeld voor het Gym nasium. Besluit tot het verleenen van een voorloopig crediet ad f 41500,— aan Burgemeester en Wethouders, voor den aanleg van kabels en het plaatsen van kabelkasten, zuilen en

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1913 | | pagina 13