20 7 Mei. Uitloting van 63 schuldbrieven van ten laste der gemeente gesloten geldleeningen. Besluit om het Sidney-monument in eigen dom over te nemen en als plaats van het gedenkteeken aan te wijzen het Engelsche kerkhof. Besluit tot vaststelling van nieuwe verorde ningen op de heffing en invordering van leges ter Secretarie. Besluit tot aanneming van het voorstel van Burgemeester en Wethouders om hun een crediet te verleenen van f 10000,— voor het aanbrengen van veranderingen in de schoolgebouwen, krachtens het Koninklijk Besluit van 1 Juli 1912. 2 Juni. Besluit tot aankoop eener inschrijving op het 3% Grootboek der nationale schuld, nominaal groot f 2400. Besluit tot onbewoonbaarverklaring .van acht woningen, met last tot ontruiming. Besluit om het aan de Zutphensche Ver- eeniging tot bestrijding der Tuberculose toegekend subsidie van f 251,— te ver- hoogen tot f 500,—. Besluit tot het toekennen van een subsidie ad f 1000,— ten behoeve van de Eeuw feestviering aan de Vereeniging „Zutphen Vooruit". Besluit tot het verleenen van een crediet aan Burgemeester en Wethouders van f 850,— 21 voor werken in verband met de onthulling van het Sidney-monument. 8 Juli. Besluit tot het verleenen van eervol ontslag aan den heer K. M. Houtaar als plaats vervangend Gemeente-Secretaris en benoe ming van den heer J. E. Klaucke als zoo danig. Besluit tot verkoop van een perceel ge meentegrond op het Hoornwerk aan de firma Gebroeders Struijck. Besluit om met de gemeenten Deventer en Zwolle en evenals die gemeenten hoofde lijk en onvoorwaardelijk te waarborgen de renten en aflossingen der geldleening, groot f 650000,door de Naamlooze Vennoot schap „Electriciteitsfabriek IJsselcentrale" aan te gaan met het bestuur van het Pen sioenfonds voor weduwen en weezen van Burgerlijke Ambtenaren. Besluit tot het aangaan eener geldleening ad f 24000,— (rente 4x/2 met het Be stuur der Spaarbankvereeniging te Zutphen, ten behoeve van de verbouwing van de Ambachtsschool. (Gewijzigd bij Raadsbe sluit van 20 October 1913). Besluit tot wijziging der verordeningen, houdende aanwijzing der stemlokalen in de kiesdistricten voor den Gemeenteraad en de stemdistricten voor de Tweede Kamer der Staten-Generaal en de Provinciale Staten. Besluiten tot herziening der reglementen

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1913 | | pagina 12