18 Belangrijkste zaken in den Raad behandeld. 20 Januari. Besluit tot benoeming van de Heeren Mr. J. B. Sölner en D. Molenaar tot lid in den Raad van Commissarissen der N. V. Elec- triciteitsfabriek „IJsselcentrale" en van den Heer A. E. Zimmerman tot vertegenwoor diger der gemeente (voor 1913) in de ver gaderingen van aandeelhouders dier Ven nootschap. Besluit tot verhooging van het aan de Vereeniging tot Verzorging van Minder jarigen toegekend subsidie met f 149, waardoor dit wordt gebracht op f 250, Besluit om aan het Comité tot bevordering van den aanleg van een stoomtram Zutphen Deventer en aan de Tramweg-Maatschappij ZutphenEmmerik te berichten dat een concessie, als gevraagd, niet kan worden verleend, doch dat een aanvrage om con cessie overeenkomstig vastgestelde ontwerp- voorwaarden in gunstige overweging zal worden genomen. 17 Febr. Besluit tot wijziging van het stratenplan op het Hoornwerk naar aanleiding van een verzoek van de Oeldersche Vereeniging voor Kunstnijverheid. Afwijzende beschikking op het adres van G. Brouwer e. a., houdend verzoek om afschaffing van het luiden van het zooge naamde Poortklokje. Besluit tot ingebruikgeving van een lokaal 19 in school B/C aan de afdeeling Zutphen en omstreken der Nederlandsche Maatü voor Tuinbouw en Plantkunde. 17 Febr. Besluit tot wijziging der Politieverordening. Besluit waarbij machtiging wordt verleend aan den afgevaardigde ter vergadering van aandeelhouders in de N. V. Electriciteits- fabriek „IJsselcentrale" om mede te werken tot benoeming van een tijdelijk Directeur dier Vennootschap. 17 Maart. Benoeming van Ds. B. H. d' Auzon tot Bestuurslid van de muziekschool. Besluit tot wijziging der verordening, be treffende het verleenen van verlof aan het onderwijzend personeel bij het openbaar Hooger-, Middelbaar- en Lager Onderwijs in de gemeente Zutphen. (Gem.bl. 169). Besluit tot aanvulling der gemeentebegrooting dienst 1913 in verband met storting op het aandeel in de N.V. Electriciteitsfabriek „IJsselcentrale". Vaststelling van het primitief kohier der Inkomstenbelasting, dienst 1913, tot een bedrag van f 139938,73. 7 April. Besluit tot wijziging van het werklieden reglement. (Gem.bl. 199.) (Gratificatiën bij dienstjubilea.) Besluit tot wijziging van de Instructie van den Directeur van Gemeentewerken met be trekking tot diens bezoldiging.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1913 | | pagina 11