Helena Poppers, Bijlage D. 12 Het gymnastiekonderwijs aan de mannelijke leerlingen der eerste, vierde en vijfde klasse wordt tusschen de gewone lessen gegeven; de vrouwelijke leerlingen worden voor dit onderwijs in twee afdeelingen verdeeld. Slechts 21 leerlingen der vijfde klasse namen deel aan het eindexamen; 1 vrouwelijke leerling werd hierin door ongesteldheid verhinderd. Van hen slaagden 19 mannelijke leerlingen en 1 vrouwelijke leerlinge; de vrouwelijke, die niet slaagde, keerde tot de school terug. De namen der geslaagden (in alphabetische volgorde) zijn H. J. van Balen, B. W. Berenschot, B. j. Coster, B. C. J. Engelkamp, F. J. B. G. Geers, H. P. Th. Glerum, C. ter Haar, G. Harenberg, J. H. Heijink, R. J. W. Hesselink, M. de Jong, A. N. VAN DE KREEKE, G. C. J. TlELENIUS KRUIJTHOFF, W. R. C. Kuiper, P. J. Ph. Kwant, F. A. Nunnink, W. van der Velden, Bijlage D. 13 P. L. Vermeulen, B. H. Wigman. De vermoedelijke bestemming der geslaag den is: 1 vrouwelijke studeert voor staatsexamen Uni versiteit A. 3 mannelijke studeeren aan de H. L. T. en B. S. te Wageningen. 2 mannelijke studeeren voor ingenieur. 2 mannelijke studeeren voor candidaat-notaris. 1 mannelijke studeert voor staatsexamen Uni versiteit A. 1 mannelijke is geplaatst als candidaat O.- Indisch ambtenaar. 1 mannelijke is geplaatst als adspirant-Iand- meter. 1 mannelijke is geplaatst als adspirant-adjunct- verificateur der invoerrechten in O.-Indië. 1 mannelijke is geplaatst op de K. M. A. te Breda. 2 mannelijke zijn geplaatst op een handels kantoor. 1 mannelijke is geplaatst als volontair bij een dagblad. 3 mannelijke zijn in opleiding voor reserve officier bij de landmacht. (Hiervan zijn er 2 bestemd om voor ingenieur te gaan studeeren.) 1 mannelijke nog niet bepaald. Onder leiding van den leeraar in de schei- kunde, den Heer H. J. W. J. Remmers

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1913 | | pagina 117