14 lltaTUM van ingang. 15 N A M E N. B E T I! E K K I N G. (lor bonoe- van hot mine. 011 Islacr. S. Gorier. Mej. A. Vnigiman. Mej. M. G. Schoouman. S. J. de Vries. W. Boers. Mej. II. A. F. Musscrt. Mej. J. Thomas. G. Ion Brooke B. Gerbrands. Mej. Chr. Znrink. Mej. D. Abresell. S. Gorier. II. J. Sarink. Mej. A. Jansen. Mej. W. 11. van der Laan. Mej. J. A. A. Kumpc. Mej. A. J. v. d. Berg. Onderwijzer 0. L. Sell. D. Vakondorwij/.eres (handwerken) 0. I,. Sell. 1). Vakonderv ijzeres (handwerken) 0. L. Soli D. Onderwijzer 0. L. Sell. F. Onderwijzeres 0. L. Sch. G. Onderwijzer 0. L. Sch. II. b Onderwijzeres 0. L. Sell I. Onderwijzer Ie onderwijzer Onderwijzeres (1 herb. School II. I Sept. (gekomen van Sell.Li I Juli. .1 Mei. 1 Sept. 1 Aug. 1 Sept. I Mei. I Sept. I Oct. 1 Oct. 15 .Tail. 11 Febr. I Juni. 6 Maart. I Maart. 1 Aug. I Sept. (overge- Igaan naar Sch. I). Plaatselijke verordeningen, enz., gedurende het jaar vastgesteld. 1Sfrafverordeningen 4 Nov. Verordening, vermeldende welke verordenin gen, tegen wier overtreding straf is bedreigd, in deze Gemeente geldende zijn (Oem. blad 215). 4 Nov. Verordening tot wijziging der Algemeene Politie-verordening, vastgesteld bij Raadsbesluit van 7 April 1S84 (Gem. blad 36,) zooals die verordening sedert is gewijzigd (Gem. blad 159 g.) 2. Belastingverordeningen 13 Mei. Verordening tot heffing van een recht wegens tijdelijk straatgebruik en die op de invor dering van dat recht. (Gem. blad 213). 8 Oct. Verordeningen op de heffing en op de in vordering van rechten voor het verrichten van werkzaamheden door den gemeentelijken ontsmettingsdienst. 3 Dec. Verordening op de heffing van 35 opcenten op de hoofdsom der Rijkspersoneele belasting. 3. Verordeningen van verschillenden aard 15 Jan. Voorwaarden voor de levering van gas over gewone nieters door de gasfabriek der ge meente. (G. B. 202.) 15 Jan. Voorwaarden, waarop water geleverd wordt door de waterleiding der gemeente (G. B. 203.). 4 Maart. Verordening op den aanleg, de uitbreiding, de wijziging en het onderhoud van openbare wegen door anderen dan de gemeente en op de overneming dier wegen door de ge meente. (G. B. 206 13 Mei. Verordening, regelende het geneeskundig on derzoek van personen, die in aanmerking komen voor aanstelling in den dienst der gemeente. (G. B. 210.)

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1912 | | pagina 9