(88 Bijlage B. 18 13. Het oprichten van een honig- en waszemerij met gaskrachtwerktuig, Lange Hofstraat No. 11. 14. Het oprichten van een stoom houtzagerij en schave- rij aan den Marschweg. 15. Het oprichten van een slachtplaats voor vee, Laar straat No. 173. 16. Uitbreiding eener door gaskracht gedreven boek binderij en linieerinrichting, Kuiperstraat No. 12. 37. Het oprichten van een kleedermakerij met gas krachtwerktuig van 4 P.K. in het perceel Waterstraat No. 22. 18. Het oprichten van een bakkerij, Lievevrouwen straat No. 12, 14 en 16 en verdere perceelen en liet ge bruik maken van een gaskrachtwerktuig van 5 a 8 P.K. voor het in beweging brengen van machines. 19. Het oprichten eener schietinrichting in een lokaal van het perceel Waterstraat No. 45. 20. Het oprichten van een door gaskracht gedreven boek-, courant- en handelsdrukkerij in het perceei Water straat No. 30. 21. Het oprichten eener door gaskracht gedreven tim- merzaak en wagenmakerij, Weg naar Voorst No. 126. 22. Het oprichten van een fabriek van suikerwerken gedreven door stoom, Roodetorenstraat No. 2. Bijlage B„ 19 23. Het uitbreiden eener door gaskracht gedreven in richting voor het opwekken van electriciteit en het Iaden van accumulatoren en het in gebruik nemen voor dat doel van een benzinemotor van 2,5 P.K., Beukerstraat No. 24. 24. Het uitbreiden der gemeente-gasfabriek, bestaande in het bijbouwen van een oven in de stokerij dier fabriek. 25. Het oprichten van een rookerij in het perceel Laar straat No. 163. 26. Het oprichten van een door een gasmotor gedreven slagerij, van een rookerij en een zouterij in het perceel Laarstraat No. 82. De adviezen op deze kennisgevingen uitgebracht, hebben zich, evenals tot nu toe het geval was, bepaald tot het in overweging geven van voorwaarden aan de vergunning te verbinden. Deze voorwaarden betroffen den afvoer van rook en afgewerkte gassen, het voorkomen van hinderlijke trillingen, enz., terwijl bij de aanvragen tot het oprichten van bakkerijen en slachtplaatsen zijn aangegeven eenige algemeene eischen, waaraan die inrichtingen zouden moe ten voldoen. HOOFDSTUK VII. Ziekten. Bij de Commissie zijn in den loop van het jaar 1912 de volgende aangiften ontvangen van gevallen van besmette lijke ziekten

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1912 | | pagina 97