1 1 1 1 I 5 5 1 - s 20 1 31 142 N A M E N DER EIGENAREN. A A R D DER F A I! R I E K. STOOM ui TUIGEN. bi W Gebezigde be 1 Z Z w weegkracht. 1 bi tal (Sloom, gas, Z H z water, enz.) 1 1 Sloom. 1 7 •1 M 1 9 1 1 25 1 1 8 1 21 1 1 1 1 10 1 tt 13 1 9 1 5 1 1 1 1 13 1 R. Cornegoor. Houtzagerij. Firma J. Willi. Vergeer Co Stoomzeepl'abriek. Beijer en Zn. Keljen oil van Roekcl. Maatschappij tot Exploita tie van tie Steenfabriek ilo Vlietberg». Idem. Idem. I,. Hartgerink Jr. Firma B. A. Albers Co. thans do Directie der Naaml. Vennootschap de Koninkl. Zutph. Sloom- zecplabriek. II. Boesewinkel. ding van wegen. Stoomketel in hare fabriek van rollenspecie, stijlsel en lijm o.h. Hoornwerk. Stoomketel in zijne was- scherij on strijkinrichling o.h. Hoornwerk. Directie dor Zulpli. Melk-] Stoomketel in hare Melk inrichting. Firma Gebr. Slruijck. J. ten Iloopen. flesschen. Stoomhoutzaagmolen. Steenlabriek. gebouw. Pulsomelcr met ketel voor walcropvoer. Stoomzeepfabriek. Vervoerbare inrichting briok aan vénstraat. en zuivell'a- de Kallenba- 143 In 1912 zijn de volgende vergunningen krachtens de Hinderwet verleend: Aan L. C. W. Taminiau, tot het oprichten van een bewaarplaats van benzine en andere vluchtige stoffen. D. B. Gast, tot het uitbreiden van zijn vleesch- warenfabriek, door het plaatsen van een gasmo tor van 13 P.K. voor het in beweging brengen van machines. J. W. de Groote, tot het maken eener schietin- richting. Mej. Wed. J. Lenderink, tot wijziging van hare stoom wasch- en strijkinrichting. A. Roosen, tot het oprichten van een door een gasmotor gedreven houtdraaierij. de Naaml. Vennootschap Wiener Elite Bioscope te Amsterdam, tot het oprichten eener door gas- kracht gedreven bioscoop. J. Olrée, firma C. D. Muijderman, tot het op richten van een door gaskracht gedreven tabaks- kerverij. 5. J. C. Ham, tot het oprichten eener door gas kracht gedreven inrichting voor het opwekken van electriciteit en het vullen van accumulatoren. S. Klerk, tot het oprichten eener banketbakkerij. D. D. van Eldik, tot het oprichten eener koper en blikslagerij. R. Cornegoor, tot uitbreiding zijner houtzagerij en het plaatsen van een zuiggasmotor ter vervan ging van een stoommachine. W. Albers, tot oprichting eener schietinrichting.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1912 | | pagina 73