102 geweer hadden plaats des Woensdags van 810 uur n.m. in de benedenzaal van Café Groofe. De Vereeniging „Gelria" heeft wegens gebrek aan deelname opgehouden te bestaan. Andere oefeningen in den wapenhandel hadden niet plaats, terwijl de vorderingen zeer bevredigend waren. HOOFDSTUK VIII. Kerkelijke Zaken. Voor geen der 8 alhier gevestigde kerkgenootschap pen werden van gemeentewege uitgaven ten behoeve van den openbaren eeredienst gedaan. De volgende staat geeft een overzicht omtrent de kerkgenootschappen 103 Naam van het Aantal Aantal kerkgenootschap. kerken. leeraren. Nederduitsch Hervorm de Gemeente 2 5 Evangelisch Luthersche Gemeente 1 1 Doopsgezinde Gemeente 1 1 Gereformeerde Kerken 1 1 Christelijk Gereformeerde Kerk 1 1 Roomsch Katholieke Ge meente 1 3 Nederlandsch Israelietische Gemeente 1 1 Gemeente van Gedoopte Christenen 1 1 In 1912 werden, met Koninklijke machtiging, de vol gende legaten of schenkingen aanvaard: 1. Door de Diaconie der Nederduifsch Hervormde Gemeente te Zutphen een legaat groot f 1000,be sproken door wijlen G. J. Teunissen; 2. Door dezelfde een legaat, groot f 500,be sproken door wijlen J». H\ te Boekhorst, wed. van J. Moolhuizen; 3. Door de Kerkvoogden der Nederduitsch Her vormde Gemeente te Zutphen eene schenking, groot f 1000,onder den last van het onderhoud, na schenksters overlijden, van een nader omschreven grafkelder en zerk, gedaan door Douairière A. Drory de Perez te Voorst;

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1912 | | pagina 53