54 a. Kantoor gemeentewerken, b. gemeentereiniging, c. gemeentelanderijen, d. controle belastingen. 3. De woning van den concierge van het gemeente huis aan het Kerkhof. 4. Het gebouw aan het Kerkhof, bevattende de militie zaal, tevens lokaal voor publieke verkoopingen en verpachtingen, het consultatielokaal van den gemeentegeneesheer en de woning van den tweeden bode. 5. De boterbal met bijbehoorend waaggebouw. 6. De vischmarkt. 7. De veemarkt aan de Havenstraat. 8. Het Wijnhuis, waarin beneden het bureau van Politie met de wachtkamers en arrestantenlokalen, alsmede het bureau der Zutphensche Telephoon Maatschappij, en op de eerste verdieping de lo kalen van de Graafschapsche Oudheidkamer. 9. De Waag onder den Wijnhuistoren. 10. De politiewachtpost in de Hoven. 11. De politiewachtpost aan den Deventerweg. 12. De acht bergplaatsen voor brandbluschmiddelenals: een in de Hoven, een op de Nieuwstad, een op het Broederenkerkplein, twee op den Paardenwal, een aan de Havenstraat, een aan den Graaf-Ottosingel en een in de Raadhuissteeg. 13. De bergplaats voor petroleum op het Hoornwerk. 55 14. De stadstimmerwinkel en het magazijn aan het Kerkhof met de woning van den Hoofdopzichter. 15. De bergloodsen en de grintbergplaatsen aan den Houtwal. 16. De bergloods in de Weezenhof. 17. De bergplaats aan den Vliegendijk. 18. Het machinegebouw aan den Graaf-Ottosingel (hoek Groensteeg) 19. De bergplaats in het Hoogestraatje. 20. De lokalen in gebruik bij de naai- en breischool aan den Paardenwal. 21. De bergplaatsen voor de brancard en voor de materialen voor den ontsmettingsdienst. 22. De ruïne over de Berkel. 23. 6 publicatieborden. 24. 25 urinoirs en twee openbare privaten op diverse plaatsen. 25. 28 watertrappen en 22 spoelingen. 26. Het speelterrein met loods bij den weg naar Laren. Het voor gewoon onderhoud der gebouwen toege stane bedrag werd hieraan verwerkt. Op het gemeentehuis en daarboven geborgen archief werd een nieuwe brandleiding aangebracht, waarop geplaatst op drie verschillende plaatsen haspels met slangen, voorzien van afsluitbare straalpijp. Verder werd op het bureau van den Gemeente- Ontvanger, ter vervanging van de lage onvrije balus trade met tafelplank, een afscheiding voor het publiek geplaatst. In de woning van den concierge van het gemeente huis werden in de achtergang en in de keuken nieuwe

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1912 | | pagina 29