ZZ2~ Bijlage L. 10 Gehouden tentoonstellingen. Van 3 Januari tot en met 19 Januari tentoonstelling van schilderijen en beeldhouwwerken, door eenige leden der Ie afdeeling van den Haagschen Kunstkring te 'sGravenhage. Van 8 Februari tot en met 18 Februari tentoonstelling van aquarellen door den Heer Ontrop te Ede. Van 8 Maart tot en met 22 Maart tentoonstelling van schilderijen, studies en pastels, door Mejuffrouw van Reg- teren Altena te Apeldoorn. Van 7 April tot en met 21 April tentoonstelling van schilderijen, etsen en teekeningen door de schildersclub De Tien te Blaricum. Van 14 Juni tot en met 29 Juni tentoonstelling van schilderijen door den Heer J. J. Doeser te Laren N.H. Van 15 Juli tot en met 29 Augustus tentoonstelling van Engelsche en Fransche gravures en Hollandsche prenten uit de 16e, 17e en 18e eeuw door den Heer G.J. Douwesjr. te Zutphen. Van 30 October tot en met 13 November tentoonstelling van platen uit de werken Hollandische Möbel im Nieder^ landischen Museum zu Amsterdam en Hollandische Patri- zierhauser. Het laatste werk werd welwillend in bruikleen gegeven door Prof. Dr. W. Vogelsang te Utrecht. De tentoonstelling werd geopend met een inleiding over Hollandsche meubelkunst door de Secretaresse. Van 18 November tot en met 9 December tentoonstelling van schilderijen en aquarellen door den Heer Bern. A.van Beek, te Kortenhoef bij 'sGravenland. Bijlage L. 11 Voorwerpen, die aan belanghebbenden zijn teruggegeven over 1912. Juli. Zilveren horloge. In bruikleen gegeven door den Heer J. Weyers, te Voorst. Augustus. 1. Gouden romeinsche munt. 2. 2. stalen cachetten in étuis. 3. 3 koperen zegelstempe/s. In bruikleen gegeven door den Heer G. J. Douwes te Zutphen. September. De Utrechtsche Almenak van 1766. In bruikleen gegeven door den Heer J. J. van Zee te Zutphen. 1. Koperen zegelstcmpcl van Warnsvcld. 2. Aquarel voorstellend het dorp Warnsvcld in 1741. In bruikleen gegeven door den Heer S. A. K. Baron van Nagel! te Warnsveld.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1912 | | pagina 163