24 4 Noveinb. Besluit tot toelating van H. J. van Braambeek als lid van den Gemeenteraad. Benoeming van Dr. P. A. van der Laan, tot leeraar in de oude talen aan het Gymnasium. 22Novemb. Beëediging van H. J. van Braambeek als lid van den Gemeenteraad. Benoeming van E. J. Eggink tot Controleur der plaatselijke belastingen. Wijziging der instructie voor den Gemeente- Ontvanger. Besluit tot reorganisatie der Secretarie. 3 Decemb. Verwerping van een voorstel van het lid van Braambeek, om den gewonen gasprijs te verminderen tot 6 cent en aan neming van een voorstel van dit lid om den muntgasprijs te bepalen op 7 cent per ML Aanneming van een voorstel van het lid van Eldik, om de jaarwedden der Wethouders te brengen op f 1000,— en machtiging verleend aan B. en W. om aan Ged. Staten de verhooging voor te stellen. Aanneming van een voorstel van het lid Jhr. Mr. Engelen, om de door B. en W. bij de begrooting voor 1913 voorgestelde bedragen voor verbetering van den Berkelsingel, den Stationsweg en de Rozenhoflaan, te schrappen. Idem voor aanleg van plantsoen op het Vischpoortplein en aanneming van een voor stel van het lid Mr. P. van Regteren 25 Altena, om voor verbetering van dit plein f 300,op de begrooting te brengen. Archief. Aan verschillende personen werden door den tijde- lijken assistent inlichtingen uit het archief verstrekt. Het archief kreeg in 1912 geene aanwinsten. De bibliotheek werd vermeerderd met de volgende geschenken 1. De in dit jaar verschenen werken der Koninklijke Akademie van Wetenschappen te Amsterdam. (Van die Akademie.) 2. Het Huis „Oud en Nieuw", jaarg. 8, afl. 3 van Maart 1910. [In deze afl. komt een opstel voor over de Oud heidkamer van Zutphen en de Graafschap.] Geschenk van den Uitgever. 3. De Cameraars-rekeningen van Deventer, uitge geven door Mr. J. Acquoy, deel 7, 3d° stuk, 1392 en 1393. (Van het Gemeentebestuur van Deventer.) 4. Het 17',c jaarverslag van den directeur van het krijgsgeschiedkundig archief van den Generalen Staf. (Van den directeur van dat archief.) 5. Ten geschenke van den Minister van Binnenland- sclie Zaken. Mr. J. G. C. Joosting, Drentsch Plakkaatboek, deel 1, 1412—1633. Leiden 1912. 6. Genealogische Tabellen v/h Geslacht van Keppel. (Geschenk van den heer J. R. baron Van Keppel te Breda.)

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1912 | | pagina 14